Tarım Kredi ailesinin mutlu günü

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Teftiş Kurulu Başkanı Ali Erdem Saatçi, Hilal Karacaoğlu ile hayatını birleştirdi.

Tarım Kredi ailesinin mutlu günü
banner282

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Teftiş Kurulu Başkanı Ali Erdem Saatçi, Hilal Karacaoğlu ile hayatını birleştirdi. Ankara'da Velo Nikah Balo Salonunda önceki gün düzenlenen nikah töreninde çiftin nikah şahitliğini eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama ve Tarım Kredi Kooperatiflerinde örgütlü bulunan Koop-İş Sendikasının Genel Başkanı Eyüp Alemdar yaptı.

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Tarım Kredi Teftiş Kurulu Başkanı Ali Saatçi ile Hilal hanımın nikâh merasimlerine iştirak ettim. Mutluluklar diliyorum” dedi.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarımın hiç sorunu yok heralde
Tarımın hiç sorunu yok heralde - 4 yıl Önce

Tarımın daha ciddi meseleleri varken Tarımdan Haber'e konu olmaması gereken önemsiz magazinsel bir haber.

- 4 yıl Önce

Semdikanın çalışanlara faydası yok.Sendikacılar merak ediyorum bu saltanatın hesabını nasıl verecekler ölüm var ben hakkımı helal etmedim.Eyüp başkan ölünceye kadar orada nasıl demokrasi. idareciler kimi isterse sendikacı o seçiliyor T.Kredide çark böyle .Amma ölüm vaaaarrrrrrr

Filmin son fotografı
Filmin son fotografı - 4 yıl Önce

THE END

bu gün tarım kredinin bayram g
bu gün tarım kredinin bayram g - 4 yıl Önce

sayın Ayhan Karamaya kurum senden ve yandaşlarından bu dünyada olmasa bile hak dünyasında davacı olacaktır.
Unuttuğun bir şey vardı; bu kurum babanın çiftliği değildi.
bu kuruma 29 yıl dolu dolu hizmet etmiş bir kişi olarak gördüğüm en beceriksiz ve en yağcı genel müdür'dün şükürler olsun gittin.yolun açık olsun diyemeyeceğim maalesef verdiğin hasar büyük ve tamiri çok zor olacak sayın karayama(pardon karamaya)

çantacı
çantacı - 4 yıl Önce

fotograf karesindeki 4lüye dikkat, ilk atama yaptıkları kişi ile final fotografı

Tahammulumuz yok
Tahammulumuz yok - 4 yıl Önce

Biraktigi enkazi toparlamak zaman alacak.Hala ici rahat demekki.Gerci kulaklari kapali ve gozleri kordu zamaninda.