Karahalil Şubesi yeniden açıldı

Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliğine bağlı Kırklareli Merkez Babaeski ilçesinde bulunan Taşağıl Kooperatifinin Karahalil Şubesi hizmete açıldı.

banner255
Karahalil Şubesi yeniden açıldı
banner200

Açılışa; Babaeski Kaymakamı Tarkan Keskin, Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, Babaeski İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Gümüşoğlu, Tekirdağ Bölge Müdürü Ergin Çubukcu, Babaeski Ziraat Odası Başkanı Şahin Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Ali Gencal, Taşağıl, Demirkapı, Terzili, Haznedar, Karamesutlu ve Oruçlu köy muhtarları ile çok sayıda ortak katıldı. Babaeski, Yeniköy ve İnece Kooperatiflerinin yönetim kurulu üyeleri ve yetkilileri de şube açılışında hazır bulundular

Açılışta konuşan Bölge Müdürü Ergin Çubukcu, “Bu güzel günde hayırlı bir iş için toplanmış bulunuyoruz. Yıllar öncesinde faaliyette olan bu şubemizin, maalesef o zaman istenen potansiyel yakalanamadığından hizmeti sonlandırılmıştı. Günümüzde Tarım Kredi Kooperatiflerinin faaliyetlerinde kaydedilen aşamaya bağlı olarak burada oluşan ihtiyaç bizi tekrar şubemizi aktif hale getirmeye yöneltti. Yine aynı binada, şubemizi yeniden çiftçimizin hizmetine sunmaktan dolayı Bölge Birliği olarak gurur duyuyoruz. Hep beraber bu güzel işletmeyi hak ettiği yerlere getireceğimize yürekten inanıyorum. Vatanımıza, milletimize, çiftçimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Kaynak: Fatih DURAN / TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ

YORUM EKLE
banner151

banner251