Hatıra altınlar bölge birliğine teslim edildi

Gübretaş tarafından yürütülen kampanyalar kapsamında Ankara Bölge Birliği ve bağlı kooperatiflerce kazanılan Gübretaş Hatıra Altınları, Gübretaş Genel Müdürü İbrahim Yumaklı, tarafından Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş'a takdim edildi.Hatıra altınlar bölge birliğine teslim edildi
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraki olan Gübretaş tarafından “Hasat Mevsimi Kampanyası" ve “Ekin-Süper Ekin Kampanyası" kapsamında kazanılan Gübretaş Hatıra Altınları Ankara Bölge Birliğinde teslim edildi.

Gübretaş tarafından yürütülen kampanyalar kapsamında Ankara Bölge Birliği ve bağlı kooperatiflerce kazanılan Gübretaş Hatıra Altınları, Gübretaş Genel Müdürü İbrahim Yumaklı, Gübretaş Genel Müdür Yardımcısı Metin Özyürek ile Gübretaş Ankara Bölge Müdürü Fuat Kalkan tarafından Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş'a takdim edildi.

Bölge Birliği olarak öncelikli hedeflerinin çiftçinin ve toprağın korunması olduğunu kaydeden Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş, “Bu amaca uygun olarak Gübretaş ile birlikte gerek ortaklarımıza ve personelimize gerekse de Tarım İl Müdürlükleri personeline yönelik eğitimlere hız verdik. Ankara Bölge Birliği olarak 2016 yılında faaliyetlerimizi geliştirdik. 2017 yılında da bunun üzerine çıkmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Tarım Kredi Kooperatifleri

YORUM EKLE
banner151

banner251