Et fiyatları ucuzlamadan yem fiyatları zamlandı!

Yem firmaları, kurlardaki artışı affetmedi! Kurlar düştüğü dönemde üç maymuna oynayan yem firmaları, son günlerde kurlardaki artışı gerekçe göstererek, yem fiyatlarına ortalama yüzde 5 oranında zam yaptı.

banner255
Et fiyatları ucuzlamadan yem fiyatları zamlandı!
banner200

Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın eti ucuzlatmak için açıklama yaptığı bir dönemde yem fiyatlarına bir kalemde yüzde 5 zam yapıldı. Bir çok yem firmasının aynı anda zam yapması ise dikkat çekti.

Zamla birlikte yem fiyatları şöyle oluştu:


ESK yerli hayvanda 25 liradan kesim yapacak! Haber için tıklayın


TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ucuz et
ucuz et - 4 yıl Önce

Sayın bakan ülke insanına ucuz et yedirin bakalım,utanmaz insanlarsiniz sizler daha bugün mazota yeme bütün girdilere zam geldi onu ne yapacaksınız onu nasıl müdahale edeceksiniz ankara efendileri ,nasıl olsa kendi maaslariniza yaptınız zammı ama gariban sahibi olmayan cefakar türk çiftçisine gelince ürettiği ürününü enflasyon canavarı yapıp ithalat sopasıyla vur kafasına ama bir sanayiciye zengine yapın bunları görelim bakalım, bankalara borcu olmayan bir tane çiftçi yok sayın cumhurbaşkanı TV lere çıkıb sadece millete göz boyama yapıyor neymiş efendim faizler yuksekmis ama bankalar çiftçinin iliğini sordu tarım kredi koparetivleri bile aynen ,ülke tarımına bitirdiniz hepinize hayırlı olsun daha fazla şov yaparsınız bundan sonra

banner151

banner251