Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği: Bahar Kalkanı Harekatını destekliyoruz

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Biriliği Başkanı Tevfik Keskin, İdlib'te başlatılan Bahar Kalkanı Harekatını desteklediklerini belirterek, "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin büyük bir zaferle ve başarıyla, harekâtı sonuçlandıracağını biliyoruz. Şehitlerimizin kanının yerde kalmayacağını ve askerlerimize alçakça saldırılanların cezalarının misliyle verildiğini de görmekteyiz" dedi.

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği: Bahar Kalkanı Harekatını destekliyoruz
banner200

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik Keskin, yayınladığı mesajında şunları kaydetti: 

"Tarihi şanlı zaferlerle dolu büyük Türk Milletimizin birlikte ve tek yürek olarak hareket ettiği bu günlerde, Sayın Cumhurbaşkanımız R. Tayyip ERDOĞAN’IN önderliğinde başlatılan Bahar Kalkanı Harekâtını Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği olarak destekliyoruz. 

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin büyük bir zaferle ve başarıyla, harekâtı sonuçlandıracağını biliyoruz. Şehitlerimizin kanının yerde kalmayacağını ve askerlerimize alçakça saldırılanların cezalarının misliyle verildiğini de görmekteyiz.

ÖNCE VATAN bilinciyle Milli Güvenliğimizi, ülkemizi tehdit eden her ne olursa olsun Türk Milleti olarak Devletimizin ve Türk Silahlı Kuvvelerimizin arkasındayız. 

Milli güvenliğimizi sağlamak üzere İdlib'de görev yapan kahraman askerlerimize yönelik gerçekleştirilen hain saldırı sebebiyle Şehadete eren Kahraman Türk Askerlerimize Yüce ALLAH'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar ve acılı ailelerine sabırlar diliyorum. 

Ülkemizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başı sağ olsun. Yüce rabbim tüm Silahlı Kuvvetlerimizin ve güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun.  Ne Mutlu Türküm Diyene." 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Can Yav
Can Yav - 2 yıl Önce

Üreticiyi de destekleseniz keşke bi de, lafa gelince desteklemek kolay

Zafer SEZER
Zafer SEZER - 2 yıl Önce

Öncelikle okçuları gönderin sonra varsa oğlunuz kardeşiniz asker yakınlarınızı gönderin sonra makamlarınıza oturup destek verin sonuna kadar yanınızdayım suriyeli edirne de benim evladım suriyede suriye benim vatanım değil yoksa sizinmi sizler kimin canını kime bağışlıyosunuz oturmayın lafla destek olmayın gidin savaşın

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

ZAMAN BU ZAMAN ZAMAN BU ZAMAN ŞIMDI GERÇEK TÜRK GERCEK VATAN SEVER GERÇEK MUSLUMAN BELLI OLMA ZAMANI GAZETEYE BEYANAT VEREN VERENE HERKES HAREKATI DESTEKLİYOR EYVALLAH ARTIK ZAMAN LAF DEGIL ICRAAT ZAMANI BAKAN DAN M VEKILINE MUSTESARDAN VALIYE KAYMAKAMA GENEL MUDURLERE BOLGE MUDURLERINE B SEHIR IL ILCE KAZA BELEDIYE BASKANLARINA YANLARINDAKİ MECLIS UYE YARDIMCILARINA OZERK ODA DERNEK TOBB MUSIAT TKK GIBI TUM YARI OZERK NE KADAR DERNEK VS VARSA ORAYI MESGUL EDEN KIM VARSA MAASLARININ YARISINI BAGISLASIN EN AZ 6 AY YUKSEK MAAS ALIP HIC BIR SEY YAPMAYAN NE KADAR TKK BASTA OLMAK UZERE BU GENEL MUDUR LER MAASLARINDAN VAZ GEÇSİN OGRETMEN MAASI ALSIN BAKALIM KIM VATAN SEVER KIM CUZDAN SEVER %95 SESI CIKMAZ MAAS ALAMAYA AMA BIR GAZETECI GÖRDÜLERMI MAKAMA OTURUP IS YAPARMIS GORUNUMUNDE BEYANAT VERIR EVET DESTEK OLMAK SA ELI SILAH TUTAN ZATEN TURUYOR TUTAMAYAN DA ELINDE TUTTUĞU PARADAN VAZ GEÇSİN EN AZINDN YARISINDAN KI DEVLET INI BAYRAĞINI VATANINI EZANINI DÜŞÜNEN KISILER OLARAK EVLATLARINA PARA DEGIL HUZUR LU BIR GELECEK VE ONUR BIRAKSINLAR BAKALIM KIM YAPACAK ILK ACIKLAMAYI BEN MAASTAN VAZ GECTIM MILLI SAVUNMA BAKANLIGINA VE SEHIT LERE BAGISLADIM 6 AY LIK MAASIMIN YARISINI VE KIM ACIKLAYACAK ILK GENEL MUDURLERDEN BEN BIZ KADROMUZ BU KADAR MAASI ULKEM SAVAŞTAYKEN ALMAYA UTANIYORUM MAAS LARIMIZ 2 3 ASKARI UCRETE INSIN HUZUR HAKKI HARCIRAH IKRAMIYE VS LERIDE MSB SEHITLERE 6 AY BAGISLADIM DIYE AMA BIR TEK BABAYİĞİT LAZIM ARKASI GELMESI ICIN O BABAYİĞİT KIM OLACAK

banner251