TİGEM Genel Müdürü Işıkgece: Bizimle birlikte koşacak arkadaşlara ihtiyacımız var

TİGEM Genel Müdürü Ayşe Ayşin Işıkgece, personelle bayramlaşma programında kapılarının herkese açık olduğunu belirterek, "Üzerinde konuşmaya değer her fikri önemsiyorum. Ayrıca bizimle birlikte koşacak arkadaşlara ihtiyacımız var" dedi.

TİGEM Genel Müdürü Işıkgece: Bizimle birlikte koşacak arkadaşlara ihtiyacımız var
banner200

TİGEM'de, Ramazan Bayramı sonrası Genel Müdürlük ve sosyal tesislerde personelle bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

TİGEM Genel Müdürü Ayşe Ayşin Işıkgece, personelle bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, TİGEM'in büyük bir aile olduğunu, yapılan işin çok büyük ve emek isteyen bir iş olduğunu, elde edilen başarıların da herkesin başarısı olduğunu vurguladı. Zaman zaman motivasyon düşüşü gibi durumlarla karşı karşıya gelinebileceğini söyleyen Işıkgece, dimdik ayakta durulması gerektiğinin ve yapılan her harekette devletin karı ya da zararının söz konusu olduğunun altını çizdi.

Işıkgece sözlerine şöyle devam etti:

“Her defasında Genel Müdürlük çalışanlarını işletmelere hizmet departmanı olarak addediyorum. Genel Müdürlüğün işletmelere verdiği destek çok önemli. Genel Müdürlük işletmelerin sorunlarını çözmek için vardır. Onlara vizyon açmak adına çalışmalıyız. Bizim amiral gemilerimiz işletmelerimizdir. Bu nedenle ülkemizdeki kalite çizgisini üst seviyelere çıkarmak için çok çalışmalıyız”.

Ziyaret ettiği her işletmede çalışanlarla bir araya geldiğini dile getiren Işıkgece, personelin sorunlarını bire bir dinleyip onları anlamaya, dertlerine derman olmaya çalıştığını, canı gönülden çalışan herkesin başının üstünde yeri olduğunu ifade etti.

Her türlü fikre sonuna kadar açık olduğunu dile getiren Genel Müdürümüz konuşmasını şu sözlerle bitirdi:

“Kapım herkese açık. Üzerinde konuşmaya değer her fikri önemsiyorum. Ayrıca bizimle birlikte koşacak arkadaşlara ihtiyacımız var. Yaptığımız iş, bir takım işi olduğu için bu hissiyatta olan herkesi önemsiyorum. Hep birlikte daha iyisini yapabileceğimize inancım tam. Sonraki bayramlarda görüşme temennisi ile herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım”.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 14:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tigemci
Tigemci - 2 yıl Önce

Sayın Genel Müdürüm arka bahçenizde hiç baktınızmı. Tigem personeli olupta tarımda iz bırakmış kitabını yazmış onlarca insan var. Siz hangisiyle tanıştınız. Hiç görüştünüzmü. Çevrenizdekilerle sizi çevirmiş. Eyrafınızı iyi tarayın.

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Genel müdürüm ilahiyatçı açıköğretim mezunu.......takım arkadaşları fikir üretmiyorsa neden hala görevde tutuyorsunuz

Personel
Personel - 2 yıl Önce

Genel müdürümün daha hiç görmediği yada görüştürülmediği genel müdürlük personeli var. Ya çevresi görüştürmüyor yada kendisi edebiyat yapıyor

Tigem
Tigem - 2 yıl Önce

Sayin genel mudirem,etrafinizi kusatan her devrin adami olan ertugrul ambar ve tekin unal'in ceykanpinarda calistigi donemlere bakilsa iyi olacak su an etrafinizi sarmis durumdalar,tekin unal donemi ozellikle,tigemde ceylanpinarin onemini bilmeyen yok su son tayinlerde yapilan haksizlik Allah abirakilmistir cunki ertugrul ambar ne dediyse onu yaptiniz eger personelinizi tanisaydiniz boyle bir tayine imza atmazdiniz,sizinle kosmayi soyle birakin yurumeye mecal birakmadiniz.

masum
masum @Tigem - 2 yıl Önce

ertugrul anbarı Allah kahretsin yakın zamanda belasını bulur inşaAllah

Pınarbaşı
Pınarbaşı - 2 yıl Önce

Personelin sıkıntı ve problemi çözüme kavuşturulmadı Genel müdürüm tacizlerin üstü kapatılıp aleyhime iftira olarak çevrildi sicilde düşürülüp işten çıkarıldım Kayseri bölge Birliği bu konuda çok başarılıdır araştırıp doğruları tüm Türkiye önünde sunabiliriz

Pınarbaşı
Pınarbaşı - 2 yıl Önce

Kayseri bölge de eğer yolsuzluğu tacizi söyletseniz aleyhinize olayı çevirip iftira derler sonra sicili düşürüp personelin işini feshettiriyorlar kendi çevrelerinide bölgeye alıyor taciz ve yolsuzluk yapanları aklıyorlar bunların hepsi ispatlıyor

banner251