Tekirdağ'da damızlık birliği üyeleri bir araya geldi

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Ergin Durgun, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Birlik müdürü ve personelleri ile birlikte Şarköy İlçesi Birlik üyeleri ile ‘üye buluşması’ kapsamında Şarköy ’de Kent müzesi toplantı salonunda bir araya geldi. 

banner255
Tekirdağ'da damızlık birliği üyeleri bir araya geldi
banner200

Toplantıda Birlik Başkanı Ergin Durgun üyelere Birliğin genel ve mali durumu hakkında bilgiler verdi. Birliğin, faaliyet ve hizmetlerini anlatarak değerlendirmelerde bulundu. Birlik ile ilgili gelecekteki hedeflerini açıkladı. Sonrasında üyelere söz verilerek üyelerin istek, talep ve önerileri dinlendi ve kaydedildi. Soru sorarak bilgi edinmek isteyen üyelere cevap verildi. Üyeler ile gelecekte olması istenilen faaliyetler ve hizmetler değerlendirildi.

Toplantıya katılan üyeler toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek toplantıyı düzenlediği için Birlik Başkanı Ergin Durgun’a teşekkür etti.

Birlik Başkanı Ergin Durgun yaptığı açıklamada; katılım sağlayan üyelere teşekkür ederek, daha önceki yıllarda da yaptığımız gibi İlimizin diğer ilçelerinde de ‘üye buluşması’ adı altında toplantılar düzenleyerek üyelerimizle buluşacağız.

Ayrıca üyelerimizle yaptığımız toplantılarda talepleri alıyoruz ve bu talepler doğrultusuna çalışmalarımıza yön vereceğiz dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251