Tarım kooperatiflerinin kredi borcu ertelendi

Ticaret Bakanı Ruhsan Pekcan, koronavirüse karşı tarım kooperatiflerinde yapılan düzenlemelerle ilgili açıklamalarda bulundu. Pekcan, “Tarım Satış Kooperatifleri Birliklerinin, Destekleme ve Fiyat İstikrar Fonu (DFİF) kaynaklı kredi borçlarının 2020 yılına ait borç taksit ödemesinin faizsiz olarak 2021 yılına ertelenmesidir” dedi.

Tarım kooperatiflerinin kredi borcu ertelendi
banner200

Ticaret Bakanı Ruhsan Pekcan, koronavirüse karşı tarım kooperatiflerinde yapılan düzenlemelerle ilgili açıklamalarda bulundu. Pekcan, “Tarım Satış Kooperatifleri Birliklerinin, Destekleme ve Fiyat İstikrar Fonu (DFİF) kaynaklı kredi borçlarının 2020 yılına ait borç taksit ödemesinin faizsiz olarak 2021 yılına ertelenmesidir” dedi.

Ekonomide alınan tedbirleri aktaran Pekcan, “Tarım Satış Kooperatifleri Birliklerinin, Destekleme ve Fiyat İstikrar Fonu (DFİF) kaynaklı kredi borçlarının 2020 yılına ait borç taksit ödemesinin faizsiz olarak 2021 yılına ertelenmesidir. 2021 yılı dahil daha sonraki yıllarda ödenecek taksit tutarları da faizsiz olarak birer yıl ertelenmiştir. Bu çerçevede üretimin sürdürülebilirliğinde çok önemli roller üstlenen tarım satış kooperatifleri birliklerinin, yeni korona virüs salgını nedeniyle ekonomik sıkıntıya düşmelerinin engellenmesi amaçlanmıştır” şeklinde konuştu.

  

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 01:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarim kredi genel mud.
Tarim kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Taşeron üniversite mezunu hamal ben. fahrettin bey biz sizin gibi ve yaverleriniz gibi maaş almıyoruz 2600 tl maaş alıyoruz hakkımı sen ve benim maaşıma karar veren sendika çalışan yönetimine helal etmiyorum Allah bunu sizlerden değil evlatlarınız ile karşınıza sunsun .

Elini vijdanina koyacakta yokk.
Elini vijdanina koyacakta yokk. @Tarim kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Elini birtane mudur vijdanina koyup bu çocuklar perişan oluyor elimizin değneği diyemedi ya helal olsun . Devrek değneği ile mesur bilen bilir bilmeyen değneği yer.

Sahipsizlik
Sahipsizlik @Tarim kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Kimse acımasın açık olacak halim kalmadı evladım özürlü onun ihtiyaçlarını ben kendim karşılıyorum tek kelime hicbir yerden istemedim Istemem de hakkımız bu denilen ise yazıklar olsun rabbim dert verdi derman aranmaz en basta çok umutlandım fahrettin beyden den ama yaptıkları hayal kırıklığı umutları yarınlara taşımak değil gününü kurtarmak.

Maaşınız yeterli
Maaşınız yeterli @Tarim kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Yem satar mazot satar hububat alır gübre satar karşılığı çok kötü maaşınız var gençler bu zamanda öyle maaş kaldımı chp oy verin herşey güzel olacak

Yazık :))
Yazık :)) @Tarim kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Genel müdürün aldığı maaşı bilen varmı veya yaverlerinin oğlum şeye olsa işi bakarsınız siz çalışın genel müdür maaş alsin hemde heryerden siz çalışın genel müdür cumhurbaşkanına hava atsin hahaha 3 ay önce burda kadro 3 ay önce ağlayan vardı noldu işinden ya atildi ya yeni iş buldu cikti yazmadigina gore tarim kredi genel f.p sözde akp taşeron alt yapısında idi her giden genel müdür gibi gideceğini sanmıyorum büyük deprem olacak ...yakında izleyin bir söz var kıyamet koparsa fakirden kopar çalışanın verilmiş hakkını elinden almak yeter :))))) daha çok ağlar sınız:)))))) helallik mesele kendi maaşından 1 tl kes Mez .

Tarim kredi kooperatifleri dahilmi
Tarim kredi kooperatifleri dahilmi - 1 yıl Önce

Trabzonda bir mudur yrd ile konustum bizi assagladi tekrar aramak istemiyorum erteleme sordum bu sene öde icraIcralik olursun dedi baktım borç 1000 tl komik müdüre hareketler yakışmadı gübre finduk için alacaz kapris çekiyoruz kooperatiflerse ciftlik banktan farkı yok .1000 tl kooperatifci kendi seneye ödersin dedi para yok fakir gibi hissettim ayip ya yılda 30 binlik Alış veriş yapıyoruz trip atana bak.

Ciftci
Ciftci - 1 yıl Önce

Tarım bakanı bu konularla ilgilenemiyor. O sadece ithalat kısmına ve. Vaat edilen desteklemeleri mujdelemekle gecistiriyor

Musti
Musti - 1 yıl Önce

Başlığı niye Tarım Kooperatifleri yazıyorsunuz admin.Halbuki yazının içeriği sadece Tarım Satış Kooperatiflerini ilgilendiriyor.Tarım Kooperatiflerinin içine farklı kooperatiflerde girmektedir.

Tarım kredi genel mud.
Tarım kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Ulan işw girene kadar çalmadığınız kapı, öpmediğiniz el ayak, yapmadığınız yalakalık kalmıyor işe girince vay şöyle vay böyle. Girerken şartlar belli kocum seni zorla tutan yok hiç konuşma bırak git.

Karga Konuştu
Karga Konuştu @Tarım kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Sen nekadar çalışmayı hak ediyor isen arkadaşlarda senden fazla hak ediyor koltukta oturmuyor aktif sahada çalışıyorlar helallik almadan ölme 3 bin taşeron dan başına bir iş gelirse hayır duasından değil beddu adan gelir bil şimdiden helallik al tabi müslüman anlık secde görüyor ise .maaş hakları elbette almamış gerekiyor FETÖ CU DOLU KURUM .

Garip misin aptal safmısin.
Garip misin aptal safmısin. @Tarım kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Genel müdür dahil torpille geldi yazdığın yazı ne fzy babasından torpilli ms torpilli saymaya devam edelimmi kalkmış en altında sürünen lere taliyorusun firavun gibi yaşıyorsun demek heykelini yaparlar senin.kendine gel saçmaladın.

Torpil
Torpil @Tarım kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Bu kurum okadar adilse direk kpss den alsin mülakat ların nasil yapıldığını kimlerin torpil yaptığını bilmeyen yok tinerci gibi yorum yazmış sin.

Kendini tanıtırsan memnun olurum
Kendini tanıtırsan memnun olurum @Tarım kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Bir çok büyük referansa saygısız lik yapıtın özür dilemelisin

Sen kiminkini öptün
Sen kiminkini öptün @Tarım kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Tarim kredi kooperatifleri her dalda kapatılmalı çiftçi mağdur ettiği gibi kendi çalışanlarınıza madur ediyor sunuz.

Showcumzu var
Showcumzu var @Tarım kredi genel mud. - 1 yıl Önce

Ben girerken tam tersi durum var ben kimsenin bisesini öpmem hattını bil ben davet edilsin geldim koç akıllı yorum yap şamarı yersin terbiyesiz

Çifçi kardeşler
Çifçi kardeşler - 1 yıl Önce

İzmir bölge müdürümüz çok çalışkan işini güzel yapan biri sayın müdürüme başarılar dilerim

ibrahim demir
ibrahim demir - 1 yıl Önce

En az 3 yil taksitlendire olsun

Ilyas efe
Ilyas efe - 1 yıl Önce

Arkadaş anladım kadarıyla bu çiftçiyi ilgilendirmiyo peki ben devlete soruyom bunların borç taksidi faizsiz erteleniyoda bizim borcumuz neden yıllardır en yüksek faizle erteleniyo yani yüzde 26 'la sizin yapcaniz ise sicayim icralık lan çiftçi Allah belanızı versin sizin


banner151

banner251