Tarım Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi’nde neler oluyor? 

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına geçtiğimiz Eylül ayında atanan Şükrü Kanber, görevden alındı. İsa Sertkaya'dan sonra Kanber'in de kısa süre içinde görevden alınması, "Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığında neler oluyor?' sorusunu gündeme getirdi.

Tarım Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi’nde neler oluyor? 
banner200

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına geçtiğimiz Eylül ayında atanan Şükrü Kanber’in görevden alındığı ortaya çıktı. Kanber’in atandıktan 5 ay sonra görevden alınması dikkat çekti. 

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına atanan, kısa bir süre sonra görevden alınıyor. Bu durum yapılan atamaları tartışmalı hale getirirken, ‘Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığında neler oluyor?’ tartışmasını gündeme getirdi. 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, göreve başladığında Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına İsa Sertkaya atanmıştı. İsa Sertkaya, bir yıl sonra bu görevinden alınırken yerine geçtiğimiz Eylül ayında vekâleten Şükrü Kanber getirilmişti. Kanber’in de 6 ay sonra görevden alınması dikkat çekti. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 17:46
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Devrim
Devrim - 1 yıl Önce

Başarılı olmayan gitmeli. Daha iyisi gelmeli. Ehliyet ve liyakat şart. Malum sendikaya yüz vermeyecek adam gibi adamlara görev verilmeli.

HDM
HDM - 1 yıl Önce

Eşe dosta makam sağlamaya çalışırsan keresteciyi mangalı gazete yazarını o makamlara getirirsen 6 ay nile yürütemez tabii o görevleri

hasan durmuş
hasan durmuş - 1 yıl Önce

canları cehenneme çiftçi ne halde bunlar koltuk peşinde

Yook mua
Yook mua - 1 yıl Önce

Saglam bir imam hatip?

Sthm
Sthm @Yook mua - 1 yıl Önce

Tarımda imam hatiplinin işi ne acaba?!
Imam hatipli imam olsun, müezzin olsun, hatip olsun..

Hayriye Havsa
Hayriye Havsa - 1 yıl Önce

yemenin de adabı var demişlerdir, adab-ı muaşeret önemli.

isme takilma
isme takilma - 1 yıl Önce

bu kadar kisa surede gorevden aliniyorsa ya usulsuzluk vardir yada kendi ustlerinin istediklerini yapmamistir.saygilar hurmetler.

Tuncay
Tuncay - 1 yıl Önce

Bakan bey nerde solcu varsa bakanliga yonetici atadi en yakinindaki danisman chp den milletvekilu adayiydi daha ne bekliyorsunki

Kemal
Kemal - 1 yıl Önce

Sadece yayimlarmi tutun ve alkolde yolsuzluklar diz boyu firmalar haraca baglanmis bakandan tik yok kim var bunlarin arkasinda bakan bey niye seyrediyor


banner151

banner251