Osman Türkman Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinde güven tazeledi

Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman, güven tazeledi. Türkman, bir yıl önce olağanüstü seçimle bu göreve seçilmişti. Bugün yapılan seçimlerde Türkman'ın karşısına aday çıkmadı ve seçimlere tek liste halinde gidildi.

Osman Türkman Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinde güven tazeledi
banner200

Başkan Osman Türkman, seçim sonrası bir teşekkür konuşması yaparak, şunları kaydetti: "Bu gün Gaziantep İlimizin 9 ilçesinin 403 köyünde küçükbaş hayvancılık yapan üyelerimizden 1500'ünün katılımıyla seçimlerimizi gerçekleştirdik. Üyelerimiz soğuk havaya rağmen gelip oylarını kullanarak, bize destek oldukları gibi Birliklerine de sahip çıkmış oldular.

Bir yıldır Birlik başkanlığını yürütmekteydik, bu süreç içerisinde Gaziantep'te Birlik tarihinde yapılmayan projeleri yaptık, üyelerimizin sorunlarının çözümü için durmadan çalıştık, bunun farkına varan üyelerimiz bu gün bize daha büyük destekle ile yeniden 4 yıllığına göreve devam dediler, biz de önümüzdeki 4 yıl süreçte yeni ve büyük projeler ile Gaziantep'te küçükbaş hayvancılığın sorunlarını çözmeye, üreticilerimizin ürünlerini değerlendirmeye, üyelerimizin gelirlerini arttırmaya çalışacağız.

Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yönetim ve Birlik olarak her daim üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Başta gelip bize destek veren üyelerimiz olmak üzere, bu gün bizi yalnız bırakmayan Mersin, Sinop ve Osmaniye Birlik Başkanlarına, Gaziantep Ziraat Mühendisleri Odası Başkanına, Şehitkamil, Yavuzeli, Araban Ziraat Odası Başkanlarına, Otobüsçüler, Kamyoncular Odası Başkanına, muhtarlarımıza, basın mensuplarına, genel kurulumuzun yapılması için burada görev alan Gaziantep Tarım ve Orman İl Müdürlüğü personeline, Güvenlik Güçlerimize ve Birlik personelimize yönetim kurulumuz ve Birliğimiz adına teşekkür ederim. Kaybeden yok, herkes kazandı, Gaziantep kazandı''

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ilgın küçükbaş hayvan üreticileri derneği
Ilgın küçükbaş hayvan üreticileri derneği - 2 yıl Önce

Osman başkanım çok çalışkan, başarılı ve sektoru iyi analiz edelilen bir başkan.Türkiye' mizin böyle çalışkan üreten insanlara ihtiyacı var. InşAllah daha iyi yerlerde görmek dileklerimle

banner151

banner251