Et ve Süt Kurumu, Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nda

AGROSİVAS 2016 Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 1-4 Eylül 2016 tarihlerinde Sivas'ta düzenlendi. Açılış töreninde, Sivas Valisi Davut Gül, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat Pakdil ve beraberinde heyet fuar alanındaki stantları gezdi, Et ve Süt Kurumu standını ziyaret etti.

Et ve Süt Kurumu, Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nda
banner282

AGROSİVAS 2016 Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 1-4 Eylül 2016 tarihlerinde Sivas'ta düzenlendi. Sivas Kongresi'nin 97. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen AGROSİVAS 2016 Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı açılış törenine Sivas Valisi Davut Gül, Sivas Milletvekilleri Ali Akyıldız ve Hilmi Bilgin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat Pakdil, Belediye Başkanı Sami Aydın, Et ve Süt Kurumu Yozgat Kombinası yetkilileri, il protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış töreninde, Sivas Valisi Davut Gül, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat Pakdil ve beraberinde heyet fuar alanındaki stantları gezdi, Et ve Süt Kurumu standını ziyaret etti.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen tarım fuarında Et ve Süt Kurumu standı ve ESK ürünleri fuar boyunca ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Birçok kurum ve kuruluşun katıldığı fuarda, hayvansal üretim makineleri, ekipmanlar, ürün işleme, ambalajlama, paketleme ve depolama malzemeleri, tarımsal ilaçlar, sera ısıtma, soğutma, havalandırma ve aydınlatma ürünleri sergilendi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 5 yıl Önce

Sağdan say yakişiklilar.ülke sizinle gurur duyuyor.iyiki varsiniz.yoksa halimiz nice olurdu.

Sağdan say
Sağdan say - 5 yıl Önce

Saysay bitmez adaletleri....

banner151