Buzağı destekleri Aralık’ta ödenecek!

Buzağı desteklerinin gecikmesi üreticinin tepkisini çekmeye başladı. Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan da bu konuda bir açıklama yapılmaması belirsizliği artırırken, üreticiyi de mağdur ediyor.

Buzağı destekleri Aralık’ta ödenecek!
banner200

Bakanlık kaynaklarından alınan bilgilere göre buzağı desteklerinin ödenmesiyle ilgili çalışmaların önümüzdeki haftadan itibaren başlanılacağı kaydediliyor. 2017 yılı 3'üncü dönem buzağı destek ödemlerinin de yıl sonuna kadar yapılması bekleniyor.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bakanım Hak Budur
Bakanım Hak Budur - 3 yıl Önce

Bakan Pakdemirli bakanlığa demir yumruğunu vurmalı ilçe teşkilatlarına gizli vatandaş kılığında müfettişler göndermeli kurumlarda özellikle kendi memleketinde görev yapanlara dikkat etmeli ilçelerde devletin sırtına yük.çalışmayan, yeni memurlara mobing uygulayan yıllanmış ıskartaya çıkması gereken eski personellerle dolu bakanlık.TBMM de dile getirdiği norm kadro çalışması özenle yapılmalı,rotasyon sonu 0 ve 5 ile biten yıllarda aynı hizmet bölgesi içinde yapılmalı,30 yılını doldurmuş bütün yumurtadan kesilmiş bulduğu yemi lüpleten tavuklar ıskartaya çıkarılmalı,vekil müdürler ve asil müdürler 2019 da kesinlikle rotasyona tabi tutulmalı,taşra birimlerinde ihtiyaç olunan ekipman,personel hemen karşılanmalı teşkilat ogm tarım tekmüdür olmalı

Cömert emektar
Cömert emektar - 2 yıl Önce

2018 2. Dönem buzağı desteklemesi ne zaman ödenecek

Çiftçinin tek umudu destekdir.
Çiftçinin tek umudu destekdir. - 3 yıl Önce

Merhaba ben bir çiftçiyim samanı,balyesi,slajı,tohumlaması innesi ilacı derken elde hiç birşey kalmıyor destekden başka eğer desteklerde yatmazsa yurt genelinde yüzde 80 hayvancılığı bırakır çiftçi milletin efendisidir sözü nerde biz çiftçiler olmazsa vatandaşımız nasıl et yer nasıl süt içer biz kazanamazsak nasıl bakarız hayvanlarımıza süt fiyatları yerde yem fiyatları göklerde elde avuçda birşey kalmıyorki hayvanlarımızda para etmiyor ithal ithal biyere kadar devletimizin buna bir el atması lazım bu durum böyle devam ederse vatandaşımız ayrı biz çiftçiler ayrı yok oluruz rica ediyorum sesimizi duyun .

bakan deme şunlara!
bakan deme şunlara! - 3 yıl Önce

şu iktidarda verdiği sözü zamanında tutan 1 kişi göster (Bakan demiyorum yalancı bunlar bakan makan deil) gidip oy vercem bunlara. seçimden önce verir destekleri, yağmur gibi destek sözü verir, verdiği sözleride seçimden sonra tutacağı söyler, gene gider oy verirsiniz sonrada MALAK gibi ağzınız açık bakarsınız öyle!

Nerdesiniz
Nerdesiniz - 3 yıl Önce

Verdiğiniz müjde gerisi boş laf 27 Aralık dediniz 4 Ocak oldu yine yok doğruyu söyle parası bitti Bakanlığı'nın pakdemirli bakanım

Ahmet öz
Ahmet öz - 2 yıl Önce

Sandıklı çigilte köyü bu desdeklemelerden hiç faydalanamıyor

Rıdvan  paşa
Rıdvan paşa - 2 yıl Önce

Buzaf parası verene kadar cifci meraktan ölür gider merakla bekliyoruz bilgisi olan varmı cvp ver

Abdurrahman BAŞLAK
Abdurrahman BAŞLAK - 2 yıl Önce

Buzağı destekler

banner151

banner251