2023 yılının son çiğ süt desteği ile ilgili icmaller askıya çıkarıldı. Süt üreticisinin, çiğ süt desteği ödemelerinde bir mağduriyet yaşamamaları için, askıdaki icmalleri zamanında kontrol etmesi gerekiyor. 

Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, 2023 yılı Ekim-Kasım-Aralık dönemi çiğ süt desteklemesi icmal-2 askı icmali ile ilgili bir duyuru yayınladı. 

Buğday, ayçiçeği fark ödemesi ve sertifikalı tohum desteği ile ilgili önemli duyuru! Buğday, ayçiçeği fark ödemesi ve sertifikalı tohum desteği ile ilgili önemli duyuru!

Duyuruda, ​"Çiğ  Süt  Desteği  ve  Süt  Piyasasının  Düzenlenmesi  Uygulama  Tebliği" hatırlatılarak,  şunlar kaydedildi: "USKS veri tabanından alınmış olan Merkez İlçeye ait 2023 Yılı Ekim-Kasım-Aralık Dönemi Çiğ Süt Desteklemesi İcmal-2 listeleri 11.03.2024-18.03.2024  tarihleri arasında İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzde askıya çıkartılmıştır.​"

SÜT ÜRETİCİSİ İCMALLERİ 18 MART'A KADAR KONTROL ETMESİ GEREKİYOR!

Çiğ süt desteği ödemesinde, süt üreticinin bir mağduriyet yaşamaması için askıdaki icmalleri kontrol ederek, hatalı işlemlerle ilgili itirazları yapması istendi.