Yat sahiplerine mazot 1,7 çiftçiye 4,5!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Muharrem Varlı, yat ve kotra sahiplerine litresi 1,7 liraya mazot alma imkanı verilirken, çiftçilerin ise 4,5 liraya mazot kullandığını söyledi.

banner255
Yat sahiplerine mazot 1,7 çiftçiye 4,5!
banner200
banner217

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik hakkında verilen gensoru öncesi Genel Kurul'da konuşan Milletvekili Muharrem Varlı, Türkiye'nin bir buğday açığının oluşmaya başladığını söyledi. Varlı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının buna karşı önlem alması ve buğdaya verilen teşvik ödemesinin artırılmasını istedi. Yat ve kotra sahiplerine litresi 1,7 liraya mazot alma imkanı verilirken, çiftçilerin ise 4,5 liraya mazot kullandığına dikkati çeken Varlı, çiftçilerin kullandığı mazot fiyatında düşüş beklediklerini kaydetti.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerçekten debir Akp li olarak
Gerçekten debir Akp li olarak - 4 yıl Önce

Mhp biz çiftçilerin dert ortağı oluyor sn bahçeli ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum

laf olsun
laf olsun - 4 yıl Önce

Başbakanımız.Tarım Bakanımız mazoton fiyatının çiftçilere 2018 yılında % 40 indirimli verilecegni açıkladılar Sn vekil neyi eleştirir !

MAZOT
MAZOT - 4 yıl Önce

NİYE 2018 BU SENEDEN BAŞLASINLAR BU ÜLKENİN EKONOMİSİNE YATLA GEZMEKMİ KATKI SAĞLIYOR ÇİFÇİNİN TRAKTÖRÜNE KOYUP MAZOTU TARLASINDA ÇALIŞIP ÜRETMEKMİ KATKI SAĞLIYOR

İNSAF
İNSAF - 4 yıl Önce

BENDE AKPARTİLİYİM AMA EL İNSAF YA ADAMLAR ZATEN ZENGİN KEYFİ İÇİN GEZMEYE UCUZ MAZOT ALIYOR BİZ EKMEĞİMİ KAZANMAK İÇİN ÜLKEMİZ İÇİN ÜRETMEK İÇİN PAHALI MAZOT ALIYORUZ BU HAKSIZLIKTIR BU İŞDE VEBAL VAR BU VEBAL YETKİLİLERİN SIRTINDADIR DERHAL ÇÖZÜLMELİ

banner151

banner251