2022 yılı mazot gübre desteği ile ilgili önemli duyuru! İcmaller askıya çıktı! 20 Ocak son gün! 2022 yılı mazot gübre desteği ile ilgili önemli duyuru! İcmaller askıya çıktı! 20 Ocak son gün!

 Burdur Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, bir duyuru yayınlayarak, yem bitkileri desteklemelerine esas köy/mahalle icmallerinin askıya çıkarıldığı belirtildi. Destekleme icmallerinin 9 Ocak'ta askıya çıkarıldığı ve 13 Ocak'ta askıdan indirildiği belirtilen duyuruda, itiraz süresinin ise 20 Ocak'ta sona ereceği kaydedildi. 

20 OCAK'TAN SONRA YAPILACAK İTİRAZLAR KABUL EDİLMEYECEK

Burdur Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, askıya çıkarılan yem bitkileri desteklemelerine esas köy/mahalle icmalleri ile ilgili yapılan duyuruda şunlar kaydedildi: “Burdur İli 2022 Yılı "Yem Bitkisi Destekleme Ödemesi" askı icmalleri 09.01.2023 Pazartesi günü itibariyle Köy Muhtarlıkları, Ziraat Odaları ve Belediye Başkanlıkları ilan panolarında askıya çıkarılmıştır. Yem Bitkisi Desteklemesine müracaat eden çiftçilerimizin askı icmallerini kontrol ederek, icmal bilgilerinde hata olanların 20 Ocak 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar İl/İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. Askı sonrası yapılacak itirazlar değerlendirilemeyecek olup, kesinleşen listeler ödenmek üzere Bakanlığımıza gönderilecektir”