Gübretaş gübre fiyatlarında indirime gitti! İşte 7 Şubat tarihli gübre fiyat listesi...

Gübretaş, gübre fiyatlarında indirime gitti. Gübretaş’ın Tarım Kredi Kooperatiflerine gönderdiği yeni fiyat listesinde üre gübresi 530 TL’ye düştü. 

Gübretaş gübre fiyatlarında indirime gitti! İşte 7 Şubat tarihli gübre fiyat listesi...
banner282

Firmalar, gübre fiyatlarında indirim yapmaya devam ediyor. Bazı firmalar günlük kampanyalar düzenlerken, bir indirim haberi de Gübretaş’tan geldi. Gübretaş'ın yeni 7 Şubat tarihli fiyat listesine göre üre gübresinin çuvalı 530 TL, Can gübre 316 TL, DAP 570 TL, 15.15.15 405 TL, 20.20.0 395 TL oldu.

GÜBRETAŞ'IN TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNE GÖNDERDİĞİ 7 ŞUBAT TARİHLİ FİYAT LİSTESİ 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2022, 18:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
İşte böyle
İşte böyle - 4 ay Önce

İşte böyle hizaya gelin. Tarihin en yüksek karını elde etmek marifet değil. Çiftçinin üreticinin yanında olun. Böyle giderse bir kilo gübre alacak çiftçi kalmayacak, o zaman kime satacaksınız.

üretici
üretici @İşte böyle - 4 ay Önce

ne yani 65 ila 80 tl gübreyi500lere cıkarıp sonrada c320tl lere düşürdikdiye alkışmı tutalım,bunaa pzrda kuş avlama derler eski roma takdiği 10 katı söyle indirimli 5 katına sat,,,,,,

Emekdar Çiftçi
Emekdar Çiftçi - 4 ay Önce

Örneğin Dap geçen yıl 150 iken 1000 lira fiyat çekenler oldu şimdilerde 600 lerde dışardan ithal edilip dolarda yükseldi diyenler dolar 2 kat artı diyelim, bir yılda gübre niye 5 kat arttı bu yükselmenin konrolünü yapamayan devlete ne demeli bu milleti bukadar sömürülmesine göz yummayın sömürenlerde bunların hesabı birgün sorulacağını unutmamalı Devlet tarım ürünlerini alıp satmalı tefecilerin eline milleti bırakmamalı daha çok çiftçinin sorunları var ama çiftçi yıllardır ihmal ediliyor sorunlarını dinleyen yok buğdaylara gübre atılamadı zeytine atılamadı vesair, kıtlık önümüzdeki yıl görü lecek tarihde böyle gübre fiyatlarında yükseltme yapılıp insanlık kıtlığa itilmemiştir bu birtakım Zengin çevrelerce bilinçli yapılmakta olduğu Ayan Beyan ortada yoksa gübrenin hammaddesi yok mu sanki.

gaffar
gaffar - 4 ay Önce

bu fiyatlar güncel değil

gaffar
gaffar @gaffar - 4 ay Önce

bugünde indirim yapılmış

İsmail Kurşun
İsmail Kurşun - 4 ay Önce

Gübre taş üre 46 gübreyi 5000 tl den i türkmenistan dan ithal ediyor köylüye 10500 tl den tonunu satıyor bizde toptan 6500 tl den veriyoruz türkmenistan üresini gübre taş parayı ikiye katlayıp köylüyü kazıklıyor,bizde ucuz her zaman var gübre taş a vermedik vermeyeceğiz.

GORKBAY
GORKBAY @İsmail Kurşun - 2 ay Önce

İsmail bey size nasıl ulaşırız ?

Sadık incekara
Sadık incekara - 4 ay Önce

Bahar ğeldi gübre alamadık mazot uçdu buna çözüm syn tarım bakanım

Ali temiz
Ali temiz - 4 ay Önce

350 tl olması lazım üre

Ahmet tetik
Ahmet tetik - 4 ay Önce

Tarım kredi kaçtan satacak?

çiftçi
çiftçi - 4 ay Önce

2021 yılına göre hangi gübre fiyatı düşmüş

Vatandaş
Vatandaş @çiftçi - 4 ay Önce

2021 yılına göre neyin fiyatı düştü ki? Sen da mahsulünü 2021 fiyatının altına sat da görelim o zaman.


banner151