Asgari ücret 500 lira Tarım Kredi'de çiftçi temsilcilerinin huzur hakkı ücreti 2538 lira arttı!

Tarım Kredi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır ve yönetim kurulu üyelerinin huzur hakkı ücreti, asgari ücrete yapılan artıştan dolayı 2538 lira arttı. Tarım Kredi Kooperatiflerinde çiftçinin asıl temsilcisi olan Kacır ve yönetim kurulu üyelerinin, çiftçinin sorunlarına karşı ortalıkta görünmemesi tepki çekiyor.

Asgari ücret 500 lira Tarım Kredi'de çiftçi temsilcilerinin huzur hakkı ücreti 2538 lira arttı!
banner200

Asgari ücrette yapılan 500 liralık artış Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretlerini 2538 lira artırdı. Asgari ücrete yapılan artış, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır ile yönetim kurulu üyelerini de yakından ilgilendiriyor. Tarım Kredi Kooperatiflerinin en önemli karar organı olmasına rağmen çiftçi ortaklarının yaşadıkları sorunlar karşısında hiçbir şekilde ortalıkta görünmeyerek pasif bir görev yürüten Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır ve yönetim kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretleri, asgari ücrette yapılan artışla birlikte tam 2538 lira birden arttı.

HUZUR HAKKI ÜCRETLERİ 634 LİRA ARTTI

Köksal Kacır ve yönetim kurulu üyeleri, bürüt 4 asgari ücret tutarında huzur hakkı ücreti alırken, 2020 yılındaki 11 bin 772 lira olan ücretleri, asgari ücrete yapılan son zamla birlikte 14 bin 310 liraya çıktı. Tarım Kredi ortaklarının başta yüksek faiz ve haciz işlemleri olmak üzere birçok sorunu bulunurken, bu sorunlara yönelik Köksal Kacır ve yönetim kurulu üyelerinin hiçbir şekilde ortalıkta görünmemesi dikkat çekiyor.   

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 15:04
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
tarım kredi yem
tarım kredi yem - 7 ay Önce

Muhteşem dörtlünün neler yaptığı ortaya çıkıyor çok şükür hasan bey muhasebenin müdürü aşkın atasever ve fabrikalara göndermiş olduğu şefler le hangi fabrikada nelerin üzerini kapattırdı? ev arkadaşı doğan Erdoğan ve Ömer Musa ile ortak operasyonları neydi? Genel müdür hasan beyi yerinden edip kimi genel müdür kimi yapacaklardı? Asıl alınması gerekenler neden halen orada oturuyor?

tarım kredi yem
tarım kredi yem - 7 ay Önce

Yolsuzluğun olduğu şubenin bağlı olduğu Genel müdür deki idari ve Mali İşler genel müdür yardımcısı niye görevden alınmadı. Muhasebe kayıtları niye düzgün tutulmadı. İdari ve Mali İşler genel müdür yardımcısı niye zamanında şirket genel müdürüne, yönetim kuruluna, merkez birliği genel müdürlüğüne, yönetim kuruluna ve teftiş kurulu başkanlığı niye Bilgi vermedi. KDV iadeleri niye düzgün hesaplanmadi. Teftiş kurulu başkanlığı ve tarım kredi yem iç denetim müdürlüğü ilk önce bize göre bunları İlk önce arastirmalidir. Bu kişi ile birlikte İnsan kaynakları müdürünü, muhasebe şefini ve İnsan kaynakları veya İdari İşler şefinin görevden alınsın olay hemen çözülür. Yoksa tarım kredi yem genel müdürlüğü daha çok fazla şeylere olaylara gebe Sayın Genel Müdür Fahrettin POYRAZ bu kişileri hemen görevden almalıdır. Zarar en az 100.000.000 TL dır. Ah ah ah çiftçi kardeşlerim ve büyüklerimiz

Arpalık
Arpalık @tarım kredi yem - 7 ay Önce

Şubede nasıl bir yolsuzluk nolduğunu açık yazın, bizi de bilgilendirin

Bayram Alinin Ciftligi
Bayram Alinin Ciftligi - 7 ay Önce

Havagazı Bayram Aliyi iyi korusun kollasinlar.Tk Birlikteki yolsuzluklara iyi goz yumsunlar.Kurumun 2020 zarari 100.milyon.kimin haberi var.Marketlerde stok aciklari ayyuka cikti..Bizim Toptanlardan topladiklari dinazorlar meydani bos buldular ..Ciftciyi faiz yukuyle ezen Tarim Kredi İstiraki borc ve krefi ile ayakta duruyor.Yazik Liyakatli kimse kalmadi .gun gelir bir babayigit gelir bu yapilanlarin hesabini sorar

Hüsnü
Hüsnü - 7 ay Önce

Bakin Buradan haykiriyorum.Tk Birlikte yolsuzluk ge hukuksuzluk var.Bilerek ve isteyerek zarar ettiriliyor.Bakin kurumda bir tane liyakatli adan kalmadi.Kalanlarada baski hat safhada.

Adalet
Adalet - 7 ay Önce

Yapma Tarimdan Haber..Nasil calismiyorlar hepsi en az 20 akrabasini hemsehrisini Tarim Kredi marketlere depolara yerlestirdiler.Tanidiklarinin gayrimenkullerini kooperaf marketlere fahis fiyatlarla kiraya verdiler.o yuzden Tk birliki ciflige ceviren Bayram Aliye söz geciremiyorlar.Kamyoncuyu.mobilyaciyi,demirciyi marketlere aldirdilar.Baslarindada Bizim Toptandan atilan kasar mudurler....Alan razi veren razi....Tk Birlik zarari ikiye uce katlandi kimin umurunda...nasil olsa ciftci faiz yuku altinda...Ver icraya al traktoru...

REZALET
REZALET - 7 ay Önce

ARKADAŞLAR ŞU REZALETE BAK BUNLARA PARA VERİP SUSTURUYORLAR HEPSİNİN İSTİFA DİLEKÇELERİ GN MÜDÜR DE ŞARTLI SEÇİLİYORLAR SİZ HİÇ BİR ŞEYE KARIŞMAYACAKSINIZ ÇNÜNÜZE NE GELİRSE İMZALAYACAKSIN MAAŞINI ALIP GİDECEKSİN HEPSİ BU

asılsız
asılsız @REZALET - 7 ay Önce

İstifa dilekçesi vermekte ne ya. Onurunu gururunu üç kuruşa kimse satmaz. İnanmam buna

Tekirdağ
Tekirdağ - 7 ay Önce

Saltanat ve Nasrettin hocamın kürkü yaşasın.Arkadaşlar tatlıya tuzluya karışlamazlar istifa dilekçeleri işleme konur.Sistem böyle ne yapsınlar kurumu yakından tanıyan geçmişte içinde olan arkadaşım anlatıyor.

susan kazandıyı yanlış anladılar
susan kazandıyı yanlış anladılar - 7 ay Önce

Bundan sonra asla konuşamazlar! Göze girip, tekrar seçilebilmek yegane amaçtır. Çiftçinin menfaati ne olcak, bunca yolsuzluğyn, usulsüzlüğün hesabı ne olacak falan demeyin, fena gülerim.

kekik limon
kekik limon @susan kazandıyı yanlış anladılar - 7 ay Önce

Sustuklarını nereden çıkardınız? Kekiğin yanına limon istediklerini duyanlar var.


banner151

banner251