Çiftçi kuruluş Tarım Kredi Kooperatiflerinde hareketli saatler yaşanıyor. Tarım Kredi Kooperatiflerine bağlı 3 şirketin genel müdürü görevden alındı.

Tarım Kredi Kooperatiflerine bağlı Tarım Kredi Yem, Bereket Sigorta ve Tareks Tohumculuk şirketlerinin genel müdürleri görevden alındı. Görevden almalarla ilgili olarak bir açıklama yapılmazken, alınan bilgilere göre Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay görevden alınarak TK LİDAŞ’a Genel Müdür yapıldı. Hasan Fehmi Kinay’ın yerine ise Tekirdağ Bölge Müdürü Nedim Nar, Tarım Kredi Yem'in başına getirildi. 

Diğer yandan Bereket Sigorta Genel Müdürü Mahmut Güngör ve Tareks Tohumculuk Genel Müdürü Burhanettin Topsakal da görevden alındı. 

Görevden alınan Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay, Bereket Sigorta Genel Müdürü Mahmut Güngör ve Tareks Tohumculuk Genel Müdürü Burhanettin Topsakal, uzun yıllardır görev yapıyordu. 

Son bir haftada buğday fiyatları kaç lira oldu? Tahıl gemileri Türkiye’de buğday arpa fiyatlarını nasıl etkiliyor? Son bir haftada buğday fiyatları kaç lira oldu? Tahıl gemileri Türkiye’de buğday arpa fiyatlarını nasıl etkiliyor?

tarımkredi bina