Mevlüt Gümüş ve Halil İbrahim Gül görevden alındı

Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mevlüt Gümüş ve Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Halil İbrahim Gül, görevden alındı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile ilgili olarak Resmi Gazete'de bugün yayımlanan atama kararı, Tarımdan Haber'in 30 Mayıs'ta yaptığı; 'Tohumda Tartışmalı Genel Müdür Görevden Alınıyor' haberini teyit etmiş oldu.

banner180
Mevlüt Gümüş ve Halil İbrahim Gül görevden alındı

ÖZEL HABER

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda iki önemli isim görevden alındı.

Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mevlüt Gümüş ile Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Halil İbrahim Gül, görevlerinden alındı.

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na ait atama kararlarına göre, Mevlüt Gümüş ile Halil İbrahim Gül, Bakanlık müşavirliğine alındı.

Tarımdan Haber olarak 30 Mayıs'ta 'Tohumda Tartışmalı Genel Müdür Görevden Alınıyor'başlığı ile yaptığımız haberde, Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mevlüt Gümüş'ün görevden alınacağına dair iddiaları gündeme getirmiştik.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile ilgili olarak Resmi Gazete'de bugün yayımlanan atama kararı, Tarımdan Haberi bir kez daha teyit etmiş oldu.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 12:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bana genel müdürünü söyle
Bana genel müdürünü söyle - 3 yıl Önce

Nizamettin Ekinci'yi savunanında, hala onu o koltukta oturtanında Nizamettin beyden bir gram farkı yoktur.

Masum acaba masum muydu?
Masum acaba masum muydu? - 3 yıl Önce

Burada arkadaşın biri Masum beyin işini mükemmel yaptığını söylemiş. TAGEM i ve enstitüleri paralel ile doldurup, tohumculuğu, ıslah kursları yapmayı ulusalcı birliklere ihale ederek mi işini mükemmel yapmış. Bu konularda kendisini dolaylı uyarmıştık. TAGEM de paralel kısmı kısmen temizlensede enstitü müdürleri hala görevde. Buradan TAGEM in yeni ekibine de tavsiyemiz bunları biran önce tespit edip, göndermeleri. Bizden söylemesi...

Bizi Unuttunuz
Bizi Unuttunuz - 3 yıl Önce

Sayin Bakanım biliyoruzki islerinzi yoğun ama merkez de olan TAGEM é bağlı Toprak Gübre ve su kaynakları Müdürlüğünü vekaleten yürüten personeline kapısını kapatıp mobing in kralını uygulayan.Konyada ikamet edip haftanın 3 günü canı isterse işe gelen.Tatile giderken bile Görevlendirme yazıp tatilini devlete yükleyen. Güzel ve iyi giden projelerin sahibini ekarte edip kendi üstüne alıp yoktan proje sahibi olan.ilk okul mezunu şoförünü Alım satımın şefliği getiren.3 ay boyunca MEMURLAR NET ten hiç düşmeyen Müd. Vekilimizi Nezaman Görevinden alıp ana hasreti çeken iki evladına nezaman kavuşturmayı düşünüyorsunuz saygılarımla.

Eski Çalışan
Eski Çalışan - 3 yıl Önce

Yayın dairesinde geçmişte çalışmış birisi olarak şunu söyleyebilirim. Birçok Başkan, Bakan emek vermiştir bu kuruma kimisi az kimisi çok. Uzak tarihini bilmem ama şu anda icraata geçmiş tüm işlerin altında Recep Tezgelin imzası vardır. Kaç proje vardırki Sadi Demircinin kaç proje vardırki Lami Karahanın Halil İbrahimi tanımayan yok ama hizmetleriyle değil adı geçen tüm projeler Recep Tezgelin dönemine aittir. Projeleri olmaması diğer başkanları kötü yapmaz ancak Recep Tezgelin emeklerini yok saymak doğru bir yaklaşım değil. Onun için buraya yorum yazarken biraz insaflı olun.

insaf
insaf - 3 yıl Önce

yayın dairesi personelinde biraz nan körlük var. dairenize adam gibi bir adam sadi demirci gibi başkan geldi,3 yıl da 25 yılda yapılmayanı yaptı.hala mirasını tüketiyorsunuz.gözünüze dizinize dursun. bu adama kararname yazılmadı,düşündünüz mü niye?

Tarım Bakanlğının büyük kaybı
Tarım Bakanlğının büyük kaybı - 3 yıl Önce

Mevlüt Gümüş gibi birinin görevden alınması cidden, Tarım Bakanlığı için çok büyük bir kayıptır. Gecesini gündüzüne katarak ülkesi için çalışan, kursağından haram lokma geçmemiş başarılı, dürüst, babacan adam gibi adamdır Mevlüt Gümüş. Tarım Bakanlığı gerçekten büyük bir değerini kaybetti, çok üzgünüz.. Yolun açık olsun tertemiz adam, Allah senin gibi insanların sayısını arttırsın....

kimler gitti nizo kaldı
kimler gitti nizo kaldı - 3 yıl Önce

Sahte doktor unvanının mucitleri hala görev başındalar. Sayın Faruk Çelik bakanım kendisine duyulan güven, saygı ve sevgi selini giderek kaybediyor! Kendi düşen ağlamaz. Sonunuz Nizamettin beyden olursa..

- 3 yıl Önce

Herkes biliyor Nizamettin ekinciyi ne oldugu bukadar ortadayken sayın bakan bu Ada'mı Nasıl gormüyor


banner151