Anketimiz Devam Ediyor

Tarımdan Haber, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda gerçekleştirilen görev değişikliklerini sizlerin değerlendirmesine sunuyor.

banner255
Anketimiz Devam Ediyor
banner200

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in göreve gelmesiyle birlikte Bakanlıkta gerçekleştirilen görev değişikliklerini sizlerin değerlendirmesine sunuyoruz.

Bugün başlayan ve bir hafta sürecek olan bu anket çalışmasına sizde katılarak görüşlerinizi beyan edebilirsiniz.

23 Ocak Cumartesi günü saat 18.00'de sona erecek anket çalışmasının sonuçları 25 Ocak 2016 tarihinde sitemizden duyurulacaktır.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Öncelik Personel Gen. Müd.
Öncelik Personel Gen. Müd. - 5 yıl Önce

Personel Genel Müdürü ve müdürlüğü değişirse herşey olumlu değişir. Nizamettin gitmezse personelin çilesi bitmez, yüzümüz gülmez. Nizamettin E. gitmezse Sayın Bakanımızdan umudumuzu keselim.

brokrat Değişikliği
brokrat Değişikliği - 5 yıl Önce

Sayın Bakanım Sayın Mehdi EKER bakanımız Diyarbakır Milletvekili idi ama Sadece Kendi ekibi Bakanlık Nimetlerinden Faydalanıyordu. Bakan dediğin sadece kendi çevresine değil kendi iline ve Ülkesine hizmet etmeli. Diyarbakır Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğü kendi çıkarları için içrede organize olmuş bir yapı ve ona buna iftira atarak ve birbirinin yalanlarını örtbas eden ve toplumdan kopuk bir yapı oluşmuştur Diyarbakır bunları hak etmiyor.

Nizo
Nizo - 5 yıl Önce

Yaklaşık 10 yıldır nizo bakanlıkta hem kendi geleceğine hem de uzantılarına iyi hizmet etti ve halen de ediyor bakanlık Lojmanlarından haziran seçimlerinde oy oranına bakılsın .Sn.Başbakanım bunu gòrmeli.

Yorum suz
Yorum suz - 5 yıl Önce

İşi ehline versin yeter

Yerinde bir olay bence
Yerinde bir olay bence - 5 yıl Önce

Olması gereken şeyler

yetersiz
yetersiz - 5 yıl Önce

ak partinin en buyuk hatasi bilgi ve becerisi olmayanlari sirf imamhatipli diye il muduru yapip henuz2 yillik gorevli 20 yillik adama mudurluk yaptiriyor hem ulkeye hemde calisanlara bu zulüm oldu insallah hakki olan yonetici olsun ulke hepimizin

tayinleri açsın ne yaparsa yapaın
tayinleri açsın ne yaparsa yapaın - 5 yıl Önce

- 5 yıl Önce

Paralel maralel diye diye kafayı yedik. Ben isime bakarım.


banner151

banner251