Bakan Fakıbaba Tarım Kredi’nin yeni Genel Müdürünü ziyaret etti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, geçtiğimiz hafta Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürlüğüne getirilen Fahrettin Poyraz'ı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Fakıbaba, ziyarette Poyraz'dan yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

banner255
Bakan Fakıbaba Tarım Kredi’nin yeni Genel Müdürünü ziyaret etti
banner200

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın resmi twetter hesabından yapılan paylaşımda şunlar kaydedildi: “Bakanımız Fakıbaba, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü'nü ziyaret ederek Genel Müdür Fahrettin Poyraz ve yöneticilerden çiftçinin ve üreticinin desteklenmesi için yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı." denildi.

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Ayhan Karayama görevden alınarak yerine Fahrettin Poyraz getirilmişti.


TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
herkezin adamı
herkezin adamı - 3 yıl Önce

İşinin adamı olan, liyakatli kişi üç beş ayrı idareciyle çalışmış olabilir.suç değil. Sadece takla atan, her karara imza atan, iştirakleri de perisan edenlerle de hesaplaşılır. Teftişten gelenleri teftiş etmekse imkansız gibi. Teftiş edende aynı koltuğa oturunca teftiş edilmek istemez.

En güzeli bu
En güzeli bu - 3 yıl Önce

Tebrik ederim bakan bey doğru adres ziyareti tahminim bu yıl tarım kredi kooparatif leri yükseliş olur eski gericiler emekli te ayrılsın özellikle müdür müdür Yrd şef ler adamlar aktif değil kimi mobing ci kimi show men

Hadi hayırlı olsun Murat abi.
Hadi hayırlı olsun Murat abi. - 3 yıl Önce

Yakında sayın bakanımız TKDK nin yeni baskaninda bu şekilde brifing alırken görürüz inşallah. Eee Ahmet beyin dönemini, yeni başkanımız usulunce bakanımıza anlatır artık. Bakalım bakanımız daha neler öğrenecek bir önceki dönem hakkında. Herkesin maskesi düşer bu sürede. Murat Beye hayırlı olsun diyelim.

- 3 yıl Önce

Bakan erken davranmış tkk da bir tek yeni olan gen müdür gerisi eski haramiler vay babo vaayyyy inandırıcımı değilmi istifalar gerçekleşnce anlarız

- 3 yıl Önce

Aşağıdaki kanun maddesi kapsamında TAREKS, TSÜAB’da temsil edilebilirmi?
5553 TOHUMCULUK KANUNU
MADDE 35 – Alt birlik ve Birliğe kayıtlı, onsekiz yaşını bitirmiş gerçek kişilerle, tüzel kişilerin tescilli ana sözleşmelerinde temsil ve bağlayıcı işlemler yapma yetkisi verilen gerçek kişi temsilcileri, bu Kanun hükümlerine göre alt birlik ve Birlik organlarının seçimlerinde oy kullanabilirler.
Alt birlik ve Birlik üyelerinin haklarının kullanılabilmesi için tüzel kişilerin; sahibi, ortağı, yönetim kurulu üyesi, genel müdürü, murahhas azası seviyesinde üst düzey yöneticisi ve şirketi temsile, ahzu kabza yetkili olması ve bu hâlinin seçimden en az altı ay öncesini kapsaması şarttır.

- 3 yıl Önce

Bir çok kamu ve özel kurumlarda müfetiş kurum içinde belli bir süre çalıştığında sınav açılıp, müfetiş olma olanağı varken bizde neden hep kurum dışında tercih ediliyor. kurum içinde belli bir süre çalışan personel şartlar oluştururması halinde denetmen olma olanağı tanınsın örneğin en son açılan uzmanlık sınavı gibi gerçi iptal edilmiş diyorlar.

- 3 yıl Önce

devlet bankalarinin verdiği kiredinin masrafına bir bakın sayın bakan sözde tarım kıredisi aldığın ,paranın yarısı masraf yazık yapıyor citcisine devlet neden araştırmıyor zıraat bankasını

Kırsal kalkınma degisimi
Kırsal kalkınma degisimi - 3 yıl Önce

TKDK da murat Asiltürk dönemi eğer ciddi ve doğru ise kurum uçuşa geçmiştir. Hayırlı olsun, nice güzel başarılara değişim her zaman iyidir.


banner151

banner251