Bursa Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, mazot ve gübre desteği askı icmalleri ile ilgili duyuru yayınladı. Yayınlanan duyuruda, Bursa’daki çiftçiler, 2023 yılı mazot gübre desteği ödemeleri ile ilgili bilgilendirilerek, destek ödemelerinde bir mağduriyet yaşamamaları için askıdaki icmalleri mutlaka kontrol etmeleri istendi.

Büyükşehir Belediyesinden çiftçiye yüzde 70 hibeli sulama borusu desteği! Büyükşehir Belediyesinden çiftçiye yüzde 70 hibeli sulama borusu desteği!

ÇİFTÇİ MAZOT GÜBRE DESTEĞİ İLE İLGİLİ İTİRAZLARI 24 OCAK'A KADAR YAPABİLECEKLER

Bursa Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, mazot gübre desteği askı icmalleri ile ilgili yayınladığı duyuruda, 26 Kasım 2023 tarih ve 32381 sayılı Resmi gazetede yayımlanan Bitkisel Üretime Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğ (2023/46) hükümleri gereği, mazot ve gübre desteği (2023) ödemesine ait askı icmallerinin yayınlandığı belirtilerek, çiftçilerin kullanılan alan, miktar veya destekleme tutarı ile ilgili  itirazlarını 24 Ocak 2024 tarihi mesai bitimine kadar ÇKS’ye kayıtlı bulundukları ilçe müdürlüklerine yapmaları istendi.