​Bitkisel üretim Genel Müdürü Dr. Mehmet Hasdemir’in katılımıyla Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Burhan Demirok İl Müdürü Gökhan Karaca, Muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlarla Manavgat'ta yaşanan yangın afetinde yaraların sarılması için Entegre Tarımsal Kalkınma Projesi İstişare toplantısı gerçekleştirildi.  

Elektriğini kendi üreten çiftçiye 'Güneş Enerjisi Sistemleri' hibe desteği! Bolu'da sözleşmeler imzalanıyor! Elektriğini kendi üreten çiftçiye 'Güneş Enerjisi Sistemleri' hibe desteği! Bolu'da sözleşmeler imzalanıyor!

Manavgat başta olmak üzere Alanya, Gündoğmuş ve Akseki  ilçelerimizde Yangın afetinden zarar gören vatandaşlarımızla bir araya gelindi. Zarar gören mahallelerin Muhtarları ve çiftçilerimiz talep ve sorunlarını Bitkisel Üretim Genel Müdürümüze iletti. Genel Müdür Hasdemir “Devletimiz tüm imkanlarıyla yaraların sarılması için afet bölgesinde zarar gören mahallelerimizde ağaçların tekrar yeşertilmesi zarar gören yapıların tekrardan inşaa edilmesi telef olan hayvanlarımızın ve bitkisel ürünlerin tekrar yerine konulması için çalışmalar yapılıyor. Şimdiye kadar belli oranda destekler bölgeye ulaştı ve ulaşmaya devam edecek.