TARIMDAN HABER ÖZEL / Konya Şeker’i bünyesinde bulunduran Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde yönetim zafiyetinden dolayı baskın seçim kararı alınırken, Konya Şeker’e unutulmaz eserler bırakan Kooperatifin eski başkanlarından Recep Konuk’tan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Bir önceki seçimde aday olmayan Konuk, yaptığı paylaşım ile 27 Temmuz’da yapılacak seçimlerde aday olacağının mesajını verdi.  

Recepkonuk

Konukseçim

MAZERET YERİNE MAHARET ÜRETEN KONYA! 

25. ve 26. Dönem Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk'un kollarını sıvarken çekilmiş fotoğrafını paylaşarak "Selamünaleyküm" metniyle yaptığı paylaşıma kısa sürece yüzlerce çiftçiden cevap gelirken, Konuk’un daha sonra yaptığı video paylaşımında da ‘Mazeret yerine maharet üreten Konya’ mesajı vermesi dikkat çekti. 

TİGEM'de üretim çelişkisi! Damızlık ve tohum üretimi düşerken kurum borçları nasıl ödendi? TİGEM'de üretim çelişkisi! Damızlık ve tohum üretimi düşerken kurum borçları nasıl ödendi?

KONUK ADAYLIĞINI YARIN DÜZENLEYECEĞİ BASIN TOPLANTISI İLE AÇIKLAYACAK!

Alınan bilgilere göre Konuk, yarın düzenleyeceği basın toplantısı ile baskın seçim kararı alınan Konya Pancar Ekicileri Kooperatifinin 27 Temmuz’da yapılacak seçimlerine adaylığını açıklayacak. 

KONUK'UN MESAJLARI ÇİFTÇİYİ HEYECANLANDIRDI!

Konuk’un adaylığını açıklayacağına yönelik mesajları Çumra başta olmak üzere Konya bölgesinde çiftçinin büyük ilgisi ile karşılanırken, seçim sürecinin de heyecanlı geçeceğini gösteriyor.