Karaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, sertifikalı tohum kullanım desteği konusunda çiftçiyi uyararak, 1 Ağustos'ta askıya çıkarılan icmallerin kontrol edilmesi gerektiğini kaydetti. Eksikliğin olması durumunda yazılı dilekçe ile başvurulmasını isteyen İl Müdürlüğü, bunun için de son başvuru tarihinin 12 Ağustos olduğunu vurguladı.

Tarım İl Müdürlüğünden çiftçiye TMO prim desteği ödemesi askı icmalleri hakkında önemli uyarı! Mutlaka kontrol edin! Tarım İl Müdürlüğünden çiftçiye TMO prim desteği ödemesi askı icmalleri hakkında önemli uyarı! Mutlaka kontrol edin!

Karaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, sertifikalı tohum kullanım desteği icmallerinin 1 Ağustos’ta askıya çıkarıldığını belirterek, söz konusu destekten yararlanmak isteyen çiftçilerin mutlaka icmalleri kontrol ederek, varsa bir eksiklikleri dilekçe vererek bu eksikliği düzeltmeleri gerektiğini belirtti.

ÇİFTÇİNİN İCMALLERİ KONTROL ETMESİ GEREKİYOR! 12 AĞUSTOS SON GÜN! 

Karaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, sertifikalı tohum kullanım desteği icmallerinin 1 Ağustos’ta askıya çıkarıldığını ve çiftçilerin gerekli kontrolleri yaparak, eksiklik olması halinde 12 Ağustos tarihine kadar yazılı dilekçe vermeleri gerektiğini kaydetti.