Giresun Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, 2022 yılı arılı kovan desteklemesi icmal-1 listesinin askıya çıktığını duyurdu. Konuyla ilgili yapılan duyuruda şunlar kaydedildi: "Hayvancılık Desteklemeleri Uygulama Tebliği (2022/36) kapsamında; 2022 yılı arılı kovan desteklemesine başvuran yetiştiricilerimizin, destekleme durumlarını gösteren İcmal-1 listesi, İl Müdürlüğümüz Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerimizin ilan panoları ile İl Müdürlüğümüz web sitesinde (giresun.tarimorman.gov.tr) 10 iş günü süreyle askıya çıkarılmıştır.

Ekonomik ömrünü tamamlamış fındık bahçeleri sökülerek yerine yeni fidanlar dikilecek! Ekonomik ömrünü tamamlamış fındık bahçeleri sökülerek yerine yeni fidanlar dikilecek!

İcmal-1 listesi 08.02.2023/ Çarşamba günü mesai bitimine kadar askıda kalacak olup, yetiştiricilerimizin destekleme durumlarını kontrol etmeleri ve bu süre zarfında tespit ettikleri hatalı durumlar için bağlı bulundukları İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine itiraz başvurusunda bulunmaları önemle duyurulur"