Hububat, Baklagil ve Dane Mısır Fark ödemesi desteği ile ilgili önemli duyuru! İcmaller askıya çıkarıldı! Hububat, Baklagil ve Dane Mısır Fark ödemesi desteği ile ilgili önemli duyuru! İcmaller askıya çıkarıldı!

Burdur Valisi Türker Öksüz'ün ziyaretleri sürüyor. Vali Öksüz'ün dünkü ziyaretleri ise dikkat çekti. Diğer illerdeki valilerin pek uğramadığı tarım ve hayvancılık sektörüne yapılan bu ziyaret anlamlı bulundu.

Burdur Valisi Türker Öksüz, programı kapsamında Burdur Süt Üreticileri Birliği ve Burdur Güçbirliği'ne ziyarette bulundu. Birlik ve Güçbirliği yöneticileriyle tarım, hayvancılık, ve süt piyasasıyla ilgili konularda görüş alışverişinde bulundu. Öksüz önce Süt Üreticileri Birliği ve Burdur Güçbirliği'ne ziyarette bulundu. Birlik Başkanı Zeki Tanrıöver ve yönetimi ile bir süre görüşerek birlik olarak yürüttükleri çalışmalar ve süt piyasası hakkında bilgiler aldı.

Vali Öksüz daha sonra Burdur Güçbirliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Aksöz'e ziyarette bulundu.