Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanının huzur hakkı ücreti kaç lira oldu?

Çiftçinin hiç bir sorununda ortalıkta görünmeyen Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kaçır ve yönetim kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretleri 14 bin liradan 20 bin liraya çıkacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanının huzur hakkı ücreti kaç lira oldu?
banner282

Çiftçinin hiç bir sorununda ortalıkta görünmeyen Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kaçır ve yönetim kurulu üyelerinin aylık gelirleri asgari ücrete yapılan artıştan dolayı 14 bin liradan 20 bin liraya çıkacak. 

GENEL MÜDÜRÜ BİLE GÖREVDEN ALMAYA YETKİLERİ VAR AMA SESLERİ ÇIKMIYOR! 

Tarım sektöründe başta gübre ve girdi maliyetleri olmak üzere çiftçi yaşadığı bir çok sorunla gündeme gelirken, çiftçinin temsilcisi olarak seçimle göreve gelen Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kaçır ve yönetim kurulu üyelerinin çiftçinin hiçbir sorunda ortalıkta görünmemesi dikkat çekiyor. Hatta öyle ki, atamayla gelen Genel Müdürü bile görevden alacak kadar yetki ve güçleri bulunmasına rağmen Tarım Kredi ortakları ve çiftçi tarafından hiçbir şekilde tanınmamaları, çiftçi kuruluşu Tarım Kredi’nin çiftçiden ne kadar kopuk olduğunu ve öz sermayesi çiftçiye ait olan kurumun çiftçiler tarafından değil atanan kişiler tarafından yönetildiğini gösteriyor. 

Tarım Kredi Kooperatiflerinde hukuksuz genel müdür Poyraz’ın memuru gibi görev yapan, çiftçinin hiçbir sorununda ortalıkta görünmeyen ve seçimle gelmelerine rağme çiftçi tarafından tanınmayan Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kaçır ile yönetim kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretleri 2022’de asgari ücrete yapılan artıştan dolayı 14 bin liradan 20 bin liraya çıkacak.  

ÇİFTÇİ KURULUŞU ÇİFTÇİDEN KOPARILARAK ATANANLARIN ÇİFTLİĞİ HALİNE GETİRİLDİ!

Tarım Kredi Kooperatiflerinde, genel müdürün hukuksuzluğu başta olmak üzere çiftçi kuruluşundaki, şaibeli ve kirli ilişkiler ayyuka çıkmasına rağmen Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kaçır ve yönetim kurulu üyelerinin bütün bu yaşananlara göz yummaları Türkiye’nin en önemli çiftçi kuruluşunun çiftçiden nasıl koparılarak pasifize edildiğini gözler önüne seriyor. 

HUKUKSUZ GENEL MÜDÜR POYRAZ’IN MEMURU GİBİ ÇALIŞIYORLAR!

Çiftçi adına seçimle göreve gelmelerine rağmen çiftçinin hak ve menfaatinin korunması için hiçbir işlem yapmayan ve adeta hukuksuz genel müdür Fahrettin Poyraz’ın memuruymuş gibi görev yapan Köksal Kaçır ve Yönetim Kurulu üyelerinin asgari ücrete yapılan artışla birlikte alacakları aylık huzur hakkı ücretleri de 6 bin lira birden artacak. 4 brüt asgari ücret üstünden huzur hakkı ücreti alan Kaçır ve Yönetim Kurulu üyelerinin aylık gelirleri 14 bin 300 liradan 20 bin liraya çıkacak. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2022, 18:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çalışan
Çalışan - 1 hafta Önce

Depo ve marketlerde yolsuzluklar dizboyu.bayramali bu sinirsiz yetkiyi kimden aliyor.2 yildir zarar eden sirketi cifcilerden alinan fahis faizle finanse ediyorlar.bayramalinin ilk isi depo mudurlerini mobbingle istifa ettirdi veya tenzili rutbe yaparak depodan uzaklastirdi.depilarda her ay yapilan sayimlar yilda bir kere( o da tartisilir nasil yapildigi)depolardan yalilan milyonluk depo aciklari marketlerde kesmekeslik.Kurumun dustugu durum.Bu kurumdan bayramalinin bizim toptan şok tan getirdigi fosillerden twmizlenmedigi surece bu kurum bataga gider ve gidiyor.

Deniz feneri
Deniz feneri @Çalışan - 1 hafta Önce

bayramali tekin emre bizim toptandan neden kovuldu?prim yuzunden.alavere dalavere.Murat ülker aninda kapiya kotdu.Simdi tarih tekerrur ediyor.Tarim kredi marketlerede prim sistemini getiriyor.nasil olsa denetleyen yok.adeta dingonun ahiri.direksiyondada bizim toptandan kovulanlar var.ha birde bal yapmaz arı selahattin var.o da eski ülkerci.iyi bilir prim islerini.depolar oerisan.marketler perisan.makyaj sahane.poyraz bol bol market acsin.zararina.

Çalisamayan
Çalisamayan @Çalışan - 1 hafta Önce

Kimleri göndermedi ki!!İzmir,Eskisehir,İstanbul,Samsun,Diyarbakır,Konya,Bursa....!!!Gelenler gidenlerin tirnagi olamaz,olamadi.yazik.Bu bayramalinin selafattinin tekinin emrenin yatacak yeri yok.kuruma en fazla zarar veren malesef bunlar.

HARAM
HARAM - 2 hafta Önce

ZEHİR ZIKKIM OLSUN

İnşallah hepsi gider
İnşallah hepsi gider - 2 hafta Önce

Tarım kredi kooperatifleri merkez Birliği ve iştirakleri tarihî boyunca böyle liyakat siz yönetim kurulları üst yönetimleri görmedi sözde merkez Birliği yönetim kurulu üyeleri inşAllah mahkeme de yargılanacaklar sözde GN MDR'LERİ inşAllah mahkeme de yargılanacaklar iftiralar ve yalanlar bir yere kadar gidiyorsunuz hakkımız haram olsun inşAllah

Aspi
Aspi - 2 hafta Önce

Haksız yere alıyorlarsa haram zıkkım olsun hakkımı helal etmiyorum

Kader
Kader - 2 hafta Önce

Allah bazı kullarını yiyip içip gezip huzur hakkı alsın diye yaratmış. Bazı kullarını da bunlar ortada olduğu halde meeee! meeee! diyerek süt, et ve yapağı versin diye yaratmış.

Adana Tarım
Adana Tarım - 1 hafta Önce

Çoklu Maaş her yerde. Adananın vekil il tarım müdürü ve onun kurum içinde atadığı çapsız liyakatsız müdürlerin hepsi at yarışından çifte maaş almaya devam ediyorlar. Sorsan hepsi dürüst.

Dicle Üni
Dicle Üni - 1 hafta Önce

Yk başkanını atayan bir genel müdür. Hangi yerinde liyakat beklenebilirki. Cemaatlerden temizlenmeli kurum. Bir tarafta vahdet çiler bir tarafta AGD çiler. Yiyin gari

Iso
Iso - 1 hafta Önce

Zehir zikkim olsun ciftcinin alin terini yiyenin


banner151