Hayvancılık üzerine faaliyet gösteren tarım kooperatifi iflas etti

Denizli'de çok sayıda üyesi bulunan hayvancılık ve süt üzerine faaliyet gösteren Kızılcayer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi iflas etti.

Hayvancılık üzerine faaliyet gösteren tarım kooperatifi iflas etti
banner200

Ekonomik kriz etkisini artırdıkça şirketlerden iflas ve konkordato haberleri de gelmeye devam ediyor. Dövizin artışıyla da maliyetler artıyor. Bir çok şirket bu nedenlerle iflas ve konkordato yolunu seçiyor.

Son olarak Denizli'de çok sayıda üyesi bulunan hayvancılık ve süt üzerine faaliyet gösteren Kızılcayer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi iflas etti.

Denizli Aktüel'in haberine göre Mahkeme iflas davasını açarken alacaklılara toplantı çağrısı yaptı. Çivril İcra Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada alacak iddiasında bulunan kişilerin; senet, defter ve benzeri doğruluğu onaylanmış belgeleri ilandan 1 ay içinde vermeleri çağrısında bulundu.

Ayrıca borçlu kişilerin yine aynı sürü içerisinde kendilerini ve borçlarını bildirmeleri çağrısı yaptı. İflas etmiş kişinin mallarını her ne sıfatla olursa olsun ellerinde bulunduranların o mallar üzerinde ki hakları saklı kalmak şartıyla bunları aynı süre içinde Çivril İcra Dairesi Müdürlüğü’ne vermeleri ifade edildi. Aksi takdirde makbul mazeretleri bulunmadıkça cezai sorumluluğa uğrayacakları belirtildi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

Türk çiftçisinin tamamı iflas etmiştir...

Ciftci
Ciftci - 2 yıl Önce

Ilahiyatcidan kaymakamdan sostoloktan acikogretim mezunundan politika uretmesi istenirse olacagi bu.Tarimi bilmeyen tarimi yonetemez

By c
By c - 2 yıl Önce

Hep Milleti kandırıyorsunuz .İşiniz sahtekarlık. Haberin başlığı bile olayyy. Kalkınma Kooperatifi desenize millet tarım kooperatifi derken ne anlıyo.

Mehmet çakırer
Mehmet çakırer - 2 yıl Önce

Yazık bu elektirik fiyatlarına bu mazot gübre girdiler le bu tarım yapılamaz artık birde köye dönüş projesi diyorlar önce köydekilere tumalilar üretim desdeklenmeli

banner151

banner251