" />

Bakan Pakdemir’liye tepki yağıyor!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin Amasya Taşova'da partisinin seçim mitinginde yaptığı konuşma siyasette üslubun geldiği seviyeyi gösterirken, bu sözler sosyal medyada da gündeme damgasını vurdu. Pakdemirli, konuşmasında muhalefet partilerini işaret ederek, "Bu adilere sandıkta derslerini verecek misiniz?' şeklinde hakarette bulunurken, vatandaşların 'kötü söz sahibine aittir, kalpte ne varsa dilde de o olur!' şeklinde tepki göstermesi dikkat çekti.

banner180
Bakan Pakdemir’liye tepki yağıyor!

Bu nasıl üslup?

Soğanı patatesi bıraktı meydan meydan dolaşıyor!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Amasya Taşova'da konuştuğu bir mitingde muhalefeti işaret ederek, “Bu adilere sandıkta derslerini verecek misiniz?" şeklinde hakarette bulundu. Pakdemirli'nin kullandığı dil siyasette üslubun geldiği noktayı gösterirken, bu sözler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Bakan Pakdemirli'nin muhalefet partilerine yönelik ifade ettiği 'Bu adilere sandıkta derslerini verecek misiniz?' sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Vatandaşlar, Bakan Pakdemirli'ye 'kötü söz sahibine aittir, kalpte ne varsa dilde de o olur!' şeklinde tepkilerini dile getirdi.

VATANDAŞLAR BÖYLE TEPKİ GÖSTERDİ!


TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 5 ay Önce

Bu nasil bir usluptur ya .Hakli olmak kufur etmeyi hakaret etmeyi gerektirmiyor.Coluk cocuk herkes izliyor sizleri bu nasil bir konusma adabidir.Birseyler yanlissa bir yerde hata yapiyor olabilirmisiniz.Sizin degismeniz mi gerekiyor mesala acaba.

- 5 ay Önce

Tenekenin içinde ne varsa ağzından o akar derdi rahmetlik dedem

Bakan Hangi patiden
Bakan Hangi patiden - 5 ay Önce

Partisi aleyhine çalışıyor olmasın!

Çok üzücü
Çok üzücü - 5 ay Önce

Bakan bey yakışmadı bu sözler adi kime dediğiniz anlamadık herkes sizin ile aynı düşünmek mecburiyetinde değil.

Aksu
Aksu - 5 ay Önce

Bakan yardimcisi aksuda ayni uslupta tilliyet ayni

Tarım hayvancılık
Tarım hayvancılık - 5 ay Önce

Tarım hayvancılığı bitirdiklerini söylemeyiyorlar

Tmo
Tmo - 5 ay Önce

Bunların suyu ısındı önceden bir partiye oy verenlere koyun, makarna kafa derlerdi şimdi onlara oy vermeyenler ya vatan haini ya fetocu ya pkkli işler değişti

banner151