2018'de gündem olan çiftçiden dikkat çeken video: Fahrettin Poyraz sen yargılanacaksın!

2018’de yaptığı aykırı konuşma ile Türkiye’nin tanıdığı çiftçi Nihat Babaözü'nden Tarım Kredi Kooperatifleriyle ilgili dikkat çeken video... Fahrettin Poyraz sen yargılanacaksın!

Milli Gazete'den Sadettin İnan'ın haberine göre, 2018 yılında şeker fabrikalarının özelleştirme sürecinde ESAM tarafından Ankara’da düzenlenen panelde yaptığı aykırı konuşma ile Türkiye’nin tanıdığı Ankara/Sincanlı çiftçi Nihat Babaözü, çiftçinin kış günü traktörü ve hayvanının Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından haczedilmesine tepki göstererek, “Fahrettin Poyraz, sen bu kurumun başı olamazsın. Hukuksuz bir şekilde atandın. Yargılanacaksın. 100 bin lira maaş alıyorsun. Bir de yetmiyormuş gibi huzur hakkı alıyorsun. Ne huzur hakkı? Millette huzur mu bıraktınız” tepkisinde bulundu.

KIŞ GÜNÜ ÇİFTÇİNİN MALINA HACİZ GÖTÜRDÜLER

Şeker fabrikalarının özelleştirme sürecinde ESAM tarafından Ankara’da düzenlenen panelde yaptığı konuşma ile bütün Türkiye’nin tanıdığı Sincanlı çiftçi Nihat Babaözü, şimdi de Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz ile ilgili çektiği video ile gündeme geldi. Çiftçinin traktörünü, hayvanını haczeden Tarım Kredi Kooperatiflerini yerden yere vuran Babaözü, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürünün 100 bin lira maaş aldığını belirterek, “Kış günü milletin malına haciz gönderdiler. Bir de huzur hakkı adı altında para alıyor. Ne huzur hakkı? Millette huzur mu bıraktınız” tepkisinde bulundu.

FAHRETTİN POYRAZ SEN O KURUMUN BAŞI OLAMAZSIN!

Konuşmasında Milli Gazete tarafından ortaya çıkarılan Tarım Kredi Kooperatiflerindeki şaibeli uygulamalardan örnekler veren Babaözü, Fahrettin Poyraz’ın Tarım Kredi Kooperatiflerine hukuksuz bir şekilde atandığını belirterek, “Sen o kurumun başı değilsin, hukuksuz atandın” dedi.

TAREKS’TE HAYVANCILIK CİNAYETİ, MARKETTE TAĞŞİŞLİ GENEL MÜDÜR BABAÖZÜ İYİ BİR MİLLİ GAZETE OKUYUCUSU ÇIKTI

Yine TAREKS Hayvancılık’ta yaşanan hayvancılık cinayeti ve Tarım Kredi Marketlerin başına atanan tağşişli Genel Müdürle ilgili de çarpıcı eleştirilerde bulunan Babaözü’nün, “Fahrettin Poyraz çıkıp bir şey diyemez. Çünkü sen bu kurumun başı değilsin. Yargılanacaksın” sözleri dikkat çekti.

TÜRKİYE BABAÖZÜ’NÜ 2018’DE YAPTIĞI KONUŞMA İLE TANIMIŞTI

Pancar üreticisi Nihat Babaözü, 2018 yılında ESAM tarafından Ankara’da düzenlenen ‘Milli Değer Milli Gelecek Şeker Zirvesi’nde yaptığı aykırı konuşma ile zirveye damgasını vurmuştu. Konuşmasında ömründe ilk defa otele geldiğini belirten Babaözü, tarımda uygulanan yanlış politikalardan dolayı geceleri uyuyamadığını dile getirmişti.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 11:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bölge müdürleri degismeli
Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

Bölge müdür ve yardımcıları sıfırlanması şart olmuştur bunun temelinde idareciler var . Fahret ne yapsın Fahrettin mi seni borclandirdi!!! Kooperatif içinde ne olduğundan en iyi bölge müdür müdür yardımcılari bilir müdür ve yardımcıları bildiği bölge müdürlüklerinde oturmak . Fahrettin mi sana senet yaptı .

Hepsi ayrımsız
Hepsi ayrımsız @Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

Sivas ve değişmeyen birkaç bölge müdürleri var ben emekli olacam diyip işini uzatan acilen

Allah hesap sorar
Allah hesap sorar @Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

Konya Bolge Muduru Mucahit acilen degistirilmeli nekadar var ise onlarlari arkasinda duruyor.Kurumu yiye yiye bitirecekler...

Oryantasyon eğitimi şart
Oryantasyon eğitimi şart @Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

FAHRETTİN Bey; Bölge Müdür lerini acilen topala bunların hataları makamını küçük düşürüyor .Kendilerini Sizin Üstünüzde Görüyor.

Kim yazdı ise
Kim yazdı ise @Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

Helal olsun ... Bölge müdürlüklerini kendi şahsi şirketlerine dönderdiler.

tunç
tunç @Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

2019 yılında atanan bölgemüdürlerinin çoğu çaylak.

Sistem bozuk
Sistem bozuk @Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

Müfettişler sahaya çıkmalı müfettiş görmeyince koltuk keyfi yapıyorlar... Ürün alımı ,fatura , zimmet ,resmi evrakta sahtecilik vb olaylar aldibasini gitti ..bölge müdür ve mudur yrd çoğu liyakat zayıf o koltuğa oturunca haşa kendilerini pey.... Görüyorlar. Vukaat bölge müdürülukleri işliyor ceremesini genel müdürlük çekiyor

Kesinlikle katılıyorum
Kesinlikle katılıyorum @Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

Köklü değişiklik şart tabanın yaptığı hatayı baş çekiyor. Ziraat muhendialerini veya teknik personeller sahada olmalı idare yanıyor her geçen gün bir batık kooperatif çiftçiler mağdur olmuş çıkıyor .

Örnek
Örnek @Bölge müdürleri degismeli - 13 ay Önce

Ankara bölge

Şaibeli İstifa
Şaibeli İstifa - 13 ay Önce

Çiftçi abimiz dolmuş anlaşılan.. Bence şunuda ekleyelim “ Teftiş başkanı MY nin 1 ay önce istifa etmesi? Neden hangi sebeple bir Başkan istifa eder? Ben bu kuruma 25 yılımı verdim. Kurum tarihinde böyle bir istifa örneği yok. Ve Hala kurum içindede bu istifanın üzerini kapatıyorlar. “ Yazık olmuş yapılan onca icraata. İşini hakkıyla yapan kaç kişi kaldı kurumda. Başkan işinin hakkını veriyordu..

İris kimin
İris kimin - 13 ay Önce

İris Tk nin butun idtirakleriyle anlasmis olan ama hicbir zaman is guvenligi icin kuruma ugramadan para alan adidir.Sadece fatura kesilip para almakta.

Eksik var
Eksik var - 13 ay Önce

Asıl dümen holdingde dönüyor onu unutmayalım.

Duzeltme
Duzeltme - 13 ay Önce

Yanlış bilgi vermeyelim lütfen tk"dan aldığı maaş en az 65 70 bin istirakleride ekleyince üzerine 250 300 bin maaş sadece

aslı varmı
aslı varmı @Duzeltme - 13 ay Önce

Bide temettü adıyla Gübretaş ortaklıkları ve onlarında altına saklanmış şirketlerden yollarını buldukları ve azbuz değil trilyonlarca liranında buradan alındığı iddimı gerçekmi bakılsın.

Svs merkez Mutlu pekpazar
Svs merkez Mutlu pekpazar - 13 ay Önce

Adaletli ol. U.Uzunsele yaptığın ikramı diğer personelede yap. YouTube bak.

Nasıl?
Nasıl? - 13 ay Önce

Bu millet sizi asla unutmayacak! N.Erbakan

Seçkin
Seçkin - 13 ay Önce

Bunun gibi yöneticilere yorum yapmaya değmez.

İris kimin
İris kimin @Seçkin - 13 ay Önce

İris Akademi kimin ve Tarım krediyle kaç milyon liralık ticareti var?


banner151

banner251