Bakan Yumaklı'ya besicilerden MASAK tepkisi! Dilan Polat ile aynı kefeye konuluyoruz! Bakan Yumaklı'ya besicilerden MASAK tepkisi! Dilan Polat ile aynı kefeye konuluyoruz!

TAKİPÇİLERİMİZE ÖNEMLİ NOT: Bu haberimiz Tarım Kredi Kooperatiflerinin başvurusu üzerine Ankara 8. Sulh Ceza Hakimliğinin 14 Ağustos 2020’de verdiği hukuksuz erişim engeli kararı ile yayından kaldırılmıştı. Ancak Anayasa Mahkemesi’ne yaptığımız başvuru haklı görülerek, erişim engeli kararı ile ilgili ihlal kararı verilmiştir. AYM’nin ihlal kararı üzerine haberimiz yeniden özgürlüğüne kavuşmuştur. AYM’nin haberimizle ilgili verdiği ihlal kararı Resmi Gazete’de 7 Ocak 2022’de yayımlanmıştır. AYM’nin kararına ulaşmak için tıklayın… Ankara 8. Sulh Ceza Hakimliğinin Değişik İş Ek Kararı için tıklayın... 

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin 9 kişilik yönetim kurulu ve denetim kurulunun tamamı değişti. Bugün TOBB Konferans Salonunda yapılan seçimlerde delegenin eline verilen liste salonda büyük bir şok etkisi yaptı. Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü başta olmak üzere 9 kişilik yönetim kurulu üyelerinden hiç birinin ismi listede yer almadı. Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu üyelerinin tamamın değiştirilmesi dikkat çekti.