Tarım İl Müdürü yılın bürokratı seçildi!

Bayburt Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından yılın bürokratı seçildi.

Tarım İl Müdürü yılın bürokratı seçildi!
banner200
banner217

Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından düzenlenen medya ve sanat ödülleri kapsamında, yılın bürokratı kategorisinde büyük onur Bayburt Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut'a verildi. Bayburt Sanatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Koçan, ödül belgesini takdiminde yaptığı açıklamada "Yapmış olduğu proje ve çalışmalarla Bayburt tarımında müthiş bir ivme kazandıran, aynı zamanda sürekli köylü çiftçi ile iç içe olan İl Müdürümüze bu belgeyi takdim etmekten gurur duyuyoruz" diye konuştu.

İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, "Tarih ve kültürün kadim şehri Bayburt'ta Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından böyle bir ödüle layık görülmek benim için hem çok anlamlı, hem de çok gurur verici. Bu bağlamda Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneğinin Başkan ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
banner151

banner251