Iğdır, tarımda 2017 hedeflerini belirledi

Iğdır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, 2017 yılı hedeflerini, yatırım programı ve planlarını düzenlediği toplantıyla masaya yatırdı.

banner247
Iğdır, tarımda 2017 hedeflerini belirledi
banner200
banner217

Iğdır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda, İl Müdürü Özkan Yolcu, "2017 yılının kurumumuz ve çiftçilerimiz açısından daha verimli geçebilmesi için 2016 yılını iyi analiz etmemiz lazım. 2016 yılında sonuçlanmayan, yarım kalan veya tamamlanan proje ve işlerin sebep ve sonuçlarının iyi değerlendirilmesi lazım ki, başarılı olunan konularda daha ileriye, başarısız olunan konularda da eksiklerin giderilerek başarıya gidilmesini ve yarım kalan işlerinde biran önce çözüme kavuşmasını sağlayalım "diye konuştu.

İl Müdürü Yolcu, şunları kaydetti:

“2017 yılının başta Bakanlığımızın bizlere vereceği desteklerle ve siz değerli yardımcılarım ve şube müdürlerimin gayretleri sonucunda çiftçilerimizin de ilgisini çekecek, takdirle karşılayacakları yeni ve daha kaliteli projelerle geçeceğine inanıyorum, ülkemiz ve milletimiz için yapılan bütün çalışmalarınızda başarılar diliyorum."

Kaynak: Iğdır Tarım İl Müdürlüğü

YORUM EKLE
banner151