Elçin’den hububat merkezine ziyaret

Mardin Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Üüdürü Ali Elçin beraberinde İl Müdür yardımcısı Özkan Önen, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Nevaf Kalkan ve il proje yürütme birimi elemanlarından oluşan bir heyet Ortadoğu'nun en büyük Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezini ziyaret ettiler.

Elçin’den hububat merkezine ziyaret
banner200
banner217

Kızıltepe Zahireciler Derneği ve Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Onursal Başkanı Mehmet Şerif Öter ve zahireci esnaflar tarafından karşılanan Mardin Gıda Tarım ve Hayvancılık İl müdürü Ali Elçin ve beraberindeki konuk heyet 572 adet işyerleri ve bünyesinde Mardin ilinin en büyük ikinci sırada bulunan Üç bin kişilik cami gezdirildi. Dernek başkanı Mehmet Şerif Öter “Hububat Ticaret Merkezi ve çalışmalarla ilgili konuk heyete brifing verildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Elçin; İlimiz hububat üretimi yönünden büyük bir potansiyele sahip olduğunu, Kızıltepe hububat ticaret merkezinin alt yapı ve fiziki yönü itibarıyla yeterli oluşundan dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, dernek başkanı Mehmet Şerif Öter ve zahireci esnaflara başarılar diledi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251