Tarım Bakanlığı’nda 6 görevden alma, 1 atama

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ali Osman Sarı ile 5 Tarım İl Müdürü görevden alındı. TAGEM Genel Müdür Yardımcısı Sarı'nın görevden alınacağını geçtiğimiz hafta yaptığımız haber ile gündeme getirmiştik. Diğer yandan Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre, Ömer Ekşi, Bakanlık Müşavirliğine atandı.

banner255
Tarım Bakanlığı’nda 6 görevden alma, 1 atama
banner200

Bakanlıkla ilgili olarak Resmi Gazete'de bugün yayımlanan atama kararlarına Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ali Osman Sarı ile birlikte Bursa, Artvin, Kırıkkale, Samsun ve Tokat İl Müdürleri, başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı.

Diğer yandan Ömer Ekşi, Bakanlık Müşavirliğine atandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre Tarım Bakanlığı'nda görevden alınan ve ataması yapılan isimler şöyle:

Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ali Osman Sarı,

Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Çelik,

Artvin İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İshak Hacıkamiloğlu,

Kırıkkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Recep Kırbaş,

Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kadir Güven ve

Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Yavaş görevden alındı.

Bakanlık Müşavirliğine ise Ömer Ekşi atandı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 10:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
böl yönet
böl yönet - 5 yıl Önce

darısı ilyas yılmaz diyen arkadaşı destekliyorum. adamın işi gücü personel arasında ikilik yaratmak, nifak sokmak, özellikle laborant personelden yanına yandaş bulup haber toplamak kısacası böl yönet taktiğiyle müdürcülük oynamak. konya personeli birlik oldukça böyle ufak hesaplar yapan şahıslar orda müdürcülük yapamaz.

Konyalı arkadaşa cevap
Konyalı arkadaşa cevap - 5 yıl Önce

Konyali arkadaş senin durumun belli oldu yagciliga devam et. ama şunu unutma kaybedenlerden olacaksın reis yönetimi ele aldı senin gibiler yeni Türkiye de ezilip yok olup gidecekler. Bu adamla yıllarca çalıştık ne olduğunu iyi biliriz. Kendisini oraya getiren amirlerine vefasizlik bir tarafa hakaret edecek kadar menfaatine düşkündür. Isi gücü personelle ugrasmak başka bir özelliği yok yıllarca sabrettik bu adama şimdi yolda görsem iki kelime etmeyi bırak selam bile vermem... herkes herseyi biliyor. Arkasindan bir sürü ah aldi...Allahın da bir hesabı olacaktır. Allah var keder yok.

Yatsı yaklaşıyor
Yatsı yaklaşıyor - 5 yıl Önce

çanakkalede iftira atıp veteriner hekim arkadaşı maddi manevi mağdur eden müdürcük ilyas; yatsı vakti sana bir şey hatırlatıyor mu. Ben hatırlatayım çünkü senin hiçbir şeye inancın, itikatın olmadığı gibi atalarımızdan da haberin yoktur...(Mumunun sönme zamanı yaklaşıyor)...

KONYADAN CEVAP
KONYADAN CEVAP - 5 yıl Önce

KONYA GIDA KONTROLE CANAKKALEDEN YENI ATANAN MÜDÜR DENEN KİŞİ BU KURUMDA COK KISININ BASINI YAKACAK CKALEYI MAHF ETMIS SIRA KONYA GIDA KONTROLDE ZATEN BASLAMIS GÖREV DEGISIKLIKLERINE KIM KARSI FIKIR BEYAN EDERSE PAT DIYE GOREVDEN ALIYOR ISTERSEN O KONUDA UZMAN OL ALLAHTAN BEN KURTULDUM TAYIN OLDUM ALLAHIM BOYLE INSANLARDAN ULKEMI VE BAKANLIGIMI KORU

Tarıma Darbe
Tarıma Darbe - 5 yıl Önce

Hepsi de görevlerini mükemmel yapan pırlanta gibi bürokratlar. Uyduruk gerekçelerle bu insanların harcanması çokyanlış. Kendi köylülerine, çevrelerine alan açmak için bu yetişmiş bürokratların harcanması ile mi Türk tarımı kurtulacak. Yazık, çok yazık... Tarımın dışından gelen Faruk Çelik bir an önce gitmeli.

Yönetim Kadrolarında Devrim Bekliyoruz
Yönetim Kadrolarında Devrim Bekliyoruz - 5 yıl Önce

Siyasetle ters düşen, başarısız, taklacı, paralel tetikçisi, beceriksiz, personelle uğraşmaktan iş yapmaya vakit bulamayan, vakit bulsada bir iş beceremeyen, sendikacılık yaparak kendisini göstermeye çalışan, çapsız, bölgeci, iftiracı kadroların sonu geldi. (Görevden alınanların hepsi böyle demiyorum, affola) İl Müdürlerimizin en az yarısı değişecek. Sıra en alt kadrolara kadar gelecek. Önümüzdeki haftalarda bunu hep birlikte yaşayarak göreceğiz.

Darisi İlyas yılmaza cevap
Darisi İlyas yılmaza cevap - 5 yıl Önce

Darisi İlyas yılmaza isimli arkadaş zaten Konya resil durumda yani merak etme konya paersoneli alışmış durumda, hiç ses çıkarmaz ve her söyleneni yaparız. Çünkü konyada gerçek bir yönetim açığı var. İlçeler hatta şubeler bile tabiri caizse bğımsızlığını ilan etmiş.

Konyalı Arkadaşa cevap
Konyalı Arkadaşa cevap - 5 yıl Önce

Çanakkale geçilmez başlıklı saat 11.00 da bana cevap yazan arkadaşım ben kime yağcılık yaptım. ben Konyadaki yönetimin zaten kötü olduğunu personeli adam yerine koymadığını yazdım. Heralde bir yanlış anlaşılma oldu. benim Konya il müdürlüğündeki yönetime yalakalık yapmam mümkün değil çünkü hepsinden NEFRET ediyorum. İnş. Ahirette hepsiyle hesaplaşacağım. Sadece kendi adamlarına önem verip diğer personeli küçümseyen tüm dünyayı sanki kendileri yaratmış gibi havalarda olan kişileri ben sadece Allaha havale ederim. Ayrıca Sayın Bakanımız Faruk Çelik İnşaallah bizleri duyup konyaya da bir el atar.


banner151

banner251