Fakıbaba listede!

AK Parti 24 Haziran 2018 seçimleri için milletvekili aday listelerini belirleyip saat 16.30'da YSK'ya teslim etti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa'dan birinci sıra Milletvekili adayı yapıldı.

Fakıbaba listede!
banner200

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın milletvekili listesine konulması, 24 Haziran sonrası Bakan olmayacağı şeklinde algılansa da Fakıbaba'nın Şanlıurfa'daki ağırlığı yeniden bakan olma ihtimalini artırıyor.

FARUK ÇELİK LİSTEDE YER ALMADI!

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in listeye konulmayacağı beklenirken, Diyarbakır birinci sıradan aday yapıldı. Yine eski Bakanlardan Faruk Çelik ise milletvekili listelerinde yer almadı.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mutlu
Mutlu - 4 yıl Önce

BU SEFER BUNLAR GİDICI 16 YIL OLDU CIRAK KALFA USTALIK DÖNEMİ BİTTI EMEKLILIK DÖNEMI OLMASI LAZIM KENDİ KENDINE YETEN ULKEYDIK TARIMDA ŞIMDI ITAL CENLETİ OLDU KENDI CIFCISINE DEĞIL BAŞKA ÜLKENIN CİFCİSİNE PARA KAZANDIRIRIYOR ITAL DAHA UYGUN DENILIYOR ITAL EDILEN ULKELER KONYA OVASI KADAR OVASI Yok UYANALIM YARIN DAHA GEÇ OLMADAN SATILMAYACAK YER KALMAYACAK KALMAYACAK BU SEFER ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇMESİN UYANIN ARTIK....

Enteresan
Enteresan - 4 yıl Önce

Şimdi sizin yaptığınız habere göre Faruk Çelik bakan olacak herhalde

Analizci
Analizci - 4 yıl Önce

Hayırlısı olsun diyelim... Boş kuyuya taş atmaya devam da kuyda yer kalmadı...

banner251