Eski milletvekili danışmanı müşavir olarak atandı

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müşavirliğine İskender Yüksel atandı.

banner255
Eski milletvekili danışmanı müşavir olarak atandı
banner200

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel'in danışmanlığını yapan İskender Yüksel, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı müşaviri olarak atandı.

İskender Yüksel kimdir?

2008 yılında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi - Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri öğretmenliği, 2005 yılında ise Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu.

Üniversite yıllarında Kızılay Gençlik Liderliği, Öğrenci Konseyi Başkanlığı görevlerinde bulunan Yüksel çeşitli sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde aktif olarak yer aldı.

Suruç Kaymakamlığı'nda Yazı İşleri, Proje Koordinatörlüğü, Özel Kalem ve Suriyeli Mülteciler için oluşturulan 35 bin kişilik Çadırkent'te yöneticilik yaptı.

Yüksel; 1 Kasım Genel Seçimleri ile merhum Abdulkadir Yüksel'e TBMM ve Ak Parti Genel Merkezinde Danışmanlık yapıyordu.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

Antalya lafına siz mi hassassınız yoksa muhatabımı sayın editör. Yorumlarımızı yayınlayamıyorsunuz

Hayret
Hayret - 4 yıl Önce

Tarımın dışından birinin müşavirlikte işi ne?

Müşavirlik bir kayırma makamı
Müşavirlik bir kayırma makamı - 4 yıl Önce

Şimdi söylemekten dilimizde tüy bitmedi gözümüzün içine baka baka yapıyorsunuz bu atamayı yapan ve kararnemeyi imzalayan herkes vebal altındadır ..Ne desek boş bildiğinizi okuyorsunuz müşavirlik aktif bir görev değil ama yağlı bir yerdir yani çalışmadan yorulmadan sosyal haklarından faydalan yüksek maaş al ve yat bence bu bakanlık müşavirlik kadrosu lav edilsin bu ülke yatarak para dağıtacak kadar zengin değil tüyü bitmemiş yetimin hakkı var adalet insaf hakaniyet bunun neresin de be kardeşim başımıza taş yağacak bu gidişle

- 4 yıl Önce

Tarım Bakanlığında bakanlığın gerçek sahipleri Ziraat Mühendisi, Veteriner , Su Ürünleri , Gıda Mühendisi haricinde Şanlıurfalı veya güneydoğulu ön kriterini sağlayan farklı uzmanlık alanlarındaki bürokratların görevlendirilmesi Bakanlığı başarısızlığa sürükleyecektir.

Sahipsiz siirt
Sahipsiz siirt - 4 yıl Önce

Siirt tarım İl müdürüluguyle ilgili gerçek yorumları neden yayinlamiyorsunuz Siirt daha ne zamana kadar merdiven altı kaçak et kesimi devam edecek buna sebeb olan il müdürü neden görevden alınmıyor.

Gerçek
Gerçek - 4 yıl Önce

Yurtdışına hayvan seçimine gidiyor arkadaşlar, gidin paranizda pulunuzda gözümüz yok. Müdür kendi adamları nı yazdı bizim kurumda ,Allah tan korkun Allah tan. Ben hiç gitmedim.Gün gelir odesiriz torpilliler ve onları listeleyenler, burayı iyi okuyun hakkımı helal etmiyorum en kısa vadede çıksın sizden. Yiyin beyler yiyin milletin hakkını haramzade efendiler.

Yeni bir sayfa
Yeni bir sayfa - 4 yıl Önce

Tkdk yi yeniden şahlandıracak bir yönetim için Sayın Murat Asiltürk ün başkanlık görevine bir an önce başlaması lazım.

- 4 yıl Önce

SAYIN MÜSTEŞARIM HADİ BEY VOLKAN BEY LÜTFEN AHDI VEFALI OLDUĞUNUZU BİLİYORUZ KOLTUĞA OTURUNCA BİZLERİ UNUTMAYIN FARUK ÇELİK MAĞDURLARI


banner151

banner251