Darbe gecesi Tarım Bakanlığıyla ilgili hain plan!

15 Temmuz hain darbe girişiminin yapıldığı sırada, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Tarım Bakanı Faruk Çelik hakkında kan donduran whatsapp yazışmalarını yapan kişi tespit edildi.

banner255
Darbe gecesi Tarım Bakanlığıyla ilgili hain plan!
banner200

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Çelik hakkında haince planların konuşulduğu yazışmayı, Tarım Bakanlığı Müşaviri Murat Yıldız'ın yaptığı belirlendi. Yıldız, ifade vermek üzere elleri kelepçelenerek karakola götürüldü.

İşte o karanlık gecede yapılan ve kan donduran ifadelerin bulunduğu whatsapp yazışması…

YORUM EKLE
YORUMLAR
böyle olmaz
böyle olmaz - 5 yıl Önce

Bakan olalı neredeyse bir sene oldu. Daha dibinizdeki paralel hendekçi hain başını görevden alamadınız. Personeliniz için görevden almadınız bari vatan için görevden alın şu zalimi

yazıklar olsun
yazıklar olsun - 5 yıl Önce

bu adam 6500 TL maaş alıp bir de lojmanda oturuyordur. bunun gibi en an 100 kişi daha var 6500 maaş alıp lojmanda oturan. birde aktif görevde olan bürokratlar var. bakanlıkta tüm bürokratları ve müşavirleri açığa alsan hata yapmamış olursun.

Hala umutluyuz
Hala umutluyuz - 5 yıl Önce

Tarım Bakanlığı personeli aylardır bu sayfada içini döküyor, dertleşliyor, haksızlıkları ve sorunları paylaşıyor. Hain sürüsü vatanımıza ve canınıza kastedmiş Sayın Bakanım hala görmüyormusunuz?
Bakanlığımızdaki paralel yapının mimarını ve işbirlikçisini bilmiyormusunuz?
İllerdeki ve bağlı kuruluşlardaki eş dost akraba enişte kayın hemşo ve (m)adamlarını bilmiyormusunuz? Allah aşkına daha ne bekliyorsunuz?
Allah yar ve yardımcımız olsun.

DİNLEYEN KİM
DİNLEYEN KİM - 5 yıl Önce

Aslan ormanların kralı dır, ama sırtlanlar, çakallar hep pusuda bekleyen fırsatçı hainlerdir tıpkı darbeci bozuntuları gibi..aylardır bu sitede FETO yapılanmasının Mehdi eker dönemiyle bakanlığa yerleştiğini söylüyor ama anlatmıyoruz.Faruk Çelik bakan ne bekliyor bilmiyoruz.evet mesleğe yabancı olabilir ama bürokrasiye yabancı değil..Mehdi EKER döneminde yapılan birçok proje darbeci üst kademelerin yardımıyla hainlere finans desteği sağlamıştır. adeta sırf para dağıtmak için ucube projeler uydurulmuştur..Şimdi bakmayın MEHDİ EKER İN in tv ekranlarında darbe karşıtı duruşuna.Türkiye tarımının ekonomisine vurduğu darbenin yanında hiç sayılır. Tıpkı Hakan Şükür modeli gibi. köşeye sıkıştımı vatansever liğe dönüyorlar. ama Allah unutmaz.

YAŞASIN CEHHENEM
YAŞASIN CEHHENEM - 5 yıl Önce

Yaşasın FETÖ cüler için cehhenem.

- 5 yıl Önce

Gavur yapmaz diyecem. Senle karşılaştır inca gavura hakaret olacak. Ya Kahhar. Sen bilirsin.

Sukur
Sukur - 5 yıl Önce

Çok şükür emellerine ulasamadilar.her gün yeni bir haberle tekrar dehşete düşüyorum.

- 5 yıl Önce

tarım bakanlığında paralelci bulamıyorsanız başka hiçbiryerde bulamazsınız. bir hafta oldu hala operasyon yapılacak.


banner151

banner251