THY ile dünyaya uçuyor

Marmarabirlik, THY ile uçan 60 milyon yolcuyu ürünleriyle buluşturuyor.THY ile sürdürülen işbirliği kapsamında Gemlik tipi zeytini dünyaya tanıtılıyor.

banner255
THY ile dünyaya uçuyor
banner200

Türk Hava Yolları (THY) ile dünyanın dört bir yanına uçan 60 milyon yolcuya Marmarabirlik lezzeti eşlik ediyor. 8 kooperatifi ve 32 bin ortağı ile gücüne güç katan Marmarabirlik, daha çok ürün satmak ve dolayısıyla daha çok ürün almak amacıyla Türkiye'nin önemli markalarıyla partnerlik yapıyor.

EDT SATIŞINDA YÜZDE 189 ARTIŞ

Marmarabirlik ürünlerinin, otel ve restoran gibi ev dışı tüketim (EDT) alanlarında da yer aldığını belirten Asa, şöyle devam etti: “Daha önceki yıllarda Marmarabirlik'in EDT satışları yok denecek kadar azken, yaklaşık 3 yıldır yeni işbirlikleri ve pazarlama departmanımızın yaptığı çalışmalar neticesinde ciddi bir artış görülmeye başlandı. 2014 yılında EDT kapsamında, bin ton ürün satışı gerçekleştirildi. Bu rakam daha önceki yıllarla karşılaştırıldığında yüzde 189'luk bir büyümeye tekabül ediyor. TL bazında değerlendirildiğinde ise yüzde 105 oranında bir artış sağlanmış durumda. Önümüzdeki yıllarda da EDT satışlarının artarak devam edeceğini tahmin ediyoruz. Tüketicinin güvenilir markası Marmarabirlik, doğal ve sağlıklı ürünleriyle bugün artık dünyanın 47 ülkesinde, 81 ilde, doğudan batıya her yerde aynı lezzeti sunuyor.”

YORUM EKLE
banner151

banner251