İstanbul Zeytinburnu'nda dehşet üstüne dehşet. Yabancı uyruklu kişilerin kaldığı apartmanda sabah saatlerinde kavga çıktı. Yabancı uyruklu biri diğerini öldürüp baltayla kafasını kesip camdan attı.

Hileli et satışında BİM'i kurtaran Pakdemirli BİM yönetim kuruluna atandı! Hileli et satışında BİM'i kurtaran Pakdemirli BİM yönetim kuruluna atandı!

Mahalleli neler oluyor, diyerek yaşanalara anlam veremeden bu sefer ikinci olay yaşandı. Aynı binadan bir kişi kendini aşağı atarak intihar girişiminde bulundu. Temizlik işçisi ise önce düşeni top sandığını sonra ise bunun bir kesik baş olduğunu kanlardan farketti. 

KESİK BAŞI CAMDAN AŞAĞI ATMIŞ

Seyitnizam Mahallesi Şehit Erkan Alyanak Sokak'ta saat 10.30 sıralarında yabancı uyruklu iki kişi arasında çatı katında bilinmeyen bir nedenle tartışmaya çıktı. Tartışma alevlenince ikili kavgaya tutuştu. Ardından şahıslardan biri eline geçirdiği baltayla diğerini öldürerek kafasını kesti. Dehşete düşüren olayda şahıs, arkadaşının kafasını çatıdan aşağı attı.

YABANCI DİĞER KİŞİ DE CAMDAN ATLADI

Adam kısa süre sonra kendisini boşluğa bırakarak intihar girişimde bulundu. O sırada sokakta bulunanlar yaşananlar karşısında şok olurken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı adam hastaneye kaldırılırken olayla ilgili çalışma sürdürülüyor.