Tarım Orman Şurası kararlarına çiftçiden ilginç yorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan 3. Tarım Orman Şurası sonuç bildirgesi çiftçide hayal kırıklığına neden oldu. Sonuç bildirgesinde somut kararlar yerine temennilerin yer alması dikkat çekerken, bir takipçimiz bu duruma ilginç bir yorum getirdi.

banner255
Tarım Orman Şurası kararlarına çiftçiden ilginç yorum
banner200

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Tarım ve Orman Şurası’nı açıklamasının ardından takipçilerimizden dikkat çekici yorumlar gelmeye başladı. Tarım Bakanlığınca 4 aydır çalışmaları sürdürülen Tarım Orman Şurası’nın kararları bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. 60 maddelik sonuç bildirgesi açıklanırken, bu bildirgeler içinde somut kararların yer almaması dikkat çekti. Söz konusu Tarım Şurası kararlarına takipçimizden ilginç yorumlar geldi.  Serkan Aytekin isimli takipçimiz 60 maddelik karaların içinde sadece bir tane somut kararın bulunduğunu belirterek, onunda 2024’te tekrar toplanmasına yönelik maddenin olduğunu ifade etti. 

İşte o takipçimizin dikkat çeken yorumu:  

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 16:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Diyanet Bakanlığı
Diyanet Bakanlığı - 1 yıl Önce

Personeliyle ilgisi olmayan bakanlık ve üyesiyle tek ortak noktası AİDAT olan bir sendika(!)
Halimiz budur hakim bey.

ayaz
ayaz - 1 yıl Önce

Dort ay boyjnca yuzlerce insan calisti binlerce fikir beyan edildi. Sonucta ne oldu? Anlayan biri varsa lutfen anlatsin.

Hasan ÖZDEMİR
Hasan ÖZDEMİR - 1 yıl Önce

Piyasada satılan her malın bir maliyeti var. Hesaplanır maliyet + kar = malın satış fiatıdır. İster al ister alma mazota zam geldi dolar arttı derler. Çiftçinin malını kendini bilmez beş on Allah'tan korkmaz sözde zahireci esnafın önüne sürüyoruz. Ne fiat verirse o fiata vermek zorunda bırakılıyoruz. Alıcının biri biraz yüksek fiat vermeye başladımı alımı durdurup hemen sıkıştırılıp tehdit edip gene piyasayı düşürüyorlar. ARKADAŞ BEN ÜRÜNÜMÜN FİATINI KENDİM BELİRLEMEK İSTİYORUM.

Dehde GİDER
Dehde GİDER - 1 yıl Önce

Cek cak cuk toplan ye iç sonuç ne elde var zıfır yazık

karaburun 06
karaburun 06 - 1 yıl Önce

Aşkımız, çiftçinin bankaya borcu gibi hiç bitmesin.

Tarım
Tarım - 1 yıl Önce

Biz çifcilerin beklentisi doğal afetlerden dolayı magduruz ve borçları mızı ödeyemiyoruz yapılandırımasını bekledik sonuç yine hüsran elimizdekini bankalar ve koop alır artık kimse üretemez olur çifci nin feryadını duyan yok maalesef

Osman osmanoğlu
Osman osmanoğlu - 1 yıl Önce

Bundan sonra bu iş bitti deve ye sormuşlar inişi seversin yokuşu diye düz başınıza mı göçtü demiş bakanlık ta işi bilen bi tane bürokrat olsa bizim deve gibi vatandaş düze çıkar

Hasan ÖZDEMİR
Hasan ÖZDEMİR - 1 yıl Önce

Çiftçiye sakın dokunmayın bin ah işitir. Oturur ağlarsınız


banner151

banner251