Ziraat Fakültesi Dekanından Cargill’e takdir belgesi!

Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uğur Bilgili, 27'nci Tarım ve Gıda Kongresine katılan akademisyenlerin Bursa'da misafir edilmesine verdiği destekten dolayı Cargill'e teşekkür ziyaretinde bulundu. Bilgili, Fabrika Sorumlu Müdürü Cenan Celebci'ye Cargill adına hazırlanmış teşekkür mektubu ve takdir belgesini takdim etti!

banner247
Ziraat Fakültesi Dekanından Cargill’e takdir belgesi!
banner200
banner217

26-27 Eylül'de, Bosna Hersek Üniversite'nin uluslararası katılımcılar ile gerçekleştirdiği 27'nci Tarım ve Gıda kongresinin bu yılki ev sahibi Bursa oldu. Bosna, Uludağ ve Ege Üniversitelerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği Tarım ve Gıda Kongresine yurt içi ve yurt dışından davet edilen konukların ağırlanması Cargill tarafından karşılandı.

Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uğur Bilgili de Tarım ve Gıda Kongresine katılan akademisyenlerin Bursa'da misafir edilmesine verdiği destek için Cargill'e teşekkür ziyaretinde bulunarak, verdikleri destekten dolayı Fabrika Sorumlu Müdürü Cenan Celebci'ye Cargill adına hazırlanmış teşekkür mektubu ve takdir belgesini takdim etti.

Bursa'nın böylesi bir organizasyona ev sahipliği yapmasından son derece gurur duyduklarını dile getiren Cenan Celebci ise bilimin ışığında yapılan her türlü etkinliğin yurdun neresinde olursa olsun o ilin öncü kuruluşlarınca destek bulmasının ülke menfaatlerine de hizmet ettiğini ileri sürdü.

Kaynak: tunagazete.com

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 14:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
NBŞ şekerlerin kotasının artma
NBŞ şekerlerin kotasının artma - 4 yıl Önce

Cargill konukların ağırlanmasındaki yaptığı masrafların binlerce katını kazanmak için NBŞ şekerlerin kotasının artması için yapmış olmasın.

- 4 yıl Önce

Amerikada neden cargil nbş üretimi yapmıyorda bizim ülkemizin insanlarının hem sağlığıyla hemde ekmeyiğle oynuyoyor uyanın pancar çifçisi uyanın cargil demek işsizlik demek sefalet demek köyden kente göç demek saygılarımla.

banner248
banner151