TZOB 11 yıl sonra meydanlara iniyor!

Türkiye Ziraat Odaları Birliği, büyük bir çiftçi organizasyonuna hazırlanıyor. En son 2005'de Manisa'da ve 2006'da Ordu'da fındık mitingi yapan Türkiye Ziraat Odaları Birliği, 11 yıl sonra çiftçileri Ankara'da toplayacak.

banner255
TZOB 11 yıl sonra meydanlara iniyor!
banner200

ÖZEL HABER

Türkiye Ziraat Odaları Birliği, büyük bir çiftçi organizasyonuna hazırlanıyor. En son 2005'de Manisa'da ve 2006'da Ordu'da fındık mitingi yapan Türkiye Ziraat Odaları Birliği, 11 yıl sonra çiftçileri Ankara'da toplayacak.

Çiftçiler, 14 Mayıs'ta 'Dünya Çiftçiler Günü' dolayısıyla Ankara'da Tandoğan Meydanı'nda toplanacak. Türkiye Ziraat Odaları Birliği'nin önderliğinde yapılacak buluşmada, Mustafa Ceceli ile Sevcan Orhan konser verecek.

BÜTÜN TEŞKİLATA YAZI GÖNDERİLDİ

Ankara'da yapılacak buluşmaya katılımın fazla olması için bütün teşkilata yazı gönderilerek, çiftçiler davet edildi. Ankara'daki buluşmanın bütün masraflarını odalar kendileri karşılayacak.

Dünya Çiftçiler Günü, her yıl kutlanmasına rağmen TZOB'un ilk kez böyle bir organizasyon tertip etmesi dikkat çekti. Dünya Çiftçiler Gününü, bugüne kadar basın toplantısı, salon toplantısı veya bildiri yayınlayarak kutlayan TZOB, ilk kez böyle bir buluşma organize etmiş olacak.

ÇİFTÇİ ANKARA'DA EĞLENECEK!

'Çiftçimiz ürettikçe Türkiye güçlenecek' sloganı ile yapılacak buluşmada, tarlasından getirilen çiftçi, verilecek konserlerle Ankara'da eğlendirilecek.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
TARIM BITIYOR.
TARIM BITIYOR. - 4 yıl Önce

TARIM bıtıyor odalar uretım bırlıklerı ve ısımlerı adıaltında çiftcilerde toplanan paralar nerelere harcanıyor .yıne kcuk çiftçiler bıtıyor göller göletler kuruyor .köylerde ilçelerde feodal agalara tarım edılıyor sulama ploıtıkasının secımlere heba edılmesı kotanın gelmemesı kucuk çifçiler ya kıraya verıyor yada satıp köyünu terk edıyor son 10 yıla bakın satılan tarlara ve kımlerın aldıgı görulur.tohumculuk yasası yıne tarımmın kanburu .sanatcılara verılecek para ıle köylere ıhlamur kekık lavanta cevız badem erık vs agac dagıtılabılırdı tzob meyve fıdanı orman alanı yapılabılırdı .tzob lutfen yönünü çifçiye besıcıye köylüye emekçıye yöneltsın lutfen

Ekmek elden su gölden
Ekmek elden su gölden - 4 yıl Önce

Para çiftçiden olduktan sonra konserde götürüsünüz diskoyada hiç bir hizmet etmeden tarımla alakası olmayan kişilerden oluşan bir kuruluş bu güne kadar yapmış olduğu bir hizmet var mı tarıma çiftçiye verdiği bir destek var mı hangi konuda bir hizmet var hizmet edin çiftçiye örnek olun Yen'i çeşitler üzerinde çalışma yapın bırakın bu işleri bizlerin yerine o da başkanları gidiyor zaten konsere diyeyim siz anlayın .

Yayınlamayın
Yayınlamayın - 4 yıl Önce

2 yorum yazdım editör arkadaş tzob ile yayınlamıyorsun

Do si do
Do si do - 4 yıl Önce

Çiftçinin dertlerine ceceli ike sevcan çare olcak değilmi

banner151

banner251