Tarım ve Orman İl Müdürlükleri, 2022 üretim yılı mazot ve gübre desteği icmallerini askıya çıkarmaya başladı. Askı icmalleri ile ilgili yapılan duyurularda çiftçilerin bir mağduriyet yaşanmaması için mutlaka icmalleri kontrol etmeleri istendi.  

DESTEK ÖDEMELERİNDE MAĞDURİYET YAŞAMAMAK İÇİN 20 OCAK SON GÜN!

Hububat, Baklagil ve Dane Mısır Fark ödemesi desteği ile ilgili önemli duyuru! İcmaller askıya çıkarıldı! Hububat, Baklagil ve Dane Mısır Fark ödemesi desteği ile ilgili önemli duyuru! İcmaller askıya çıkarıldı!

Burdur Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruda şunlar kaydedildi; “2022 üretim yılı Mazot ve Gübre Desteği askı icmalleri 11.01.2023 Çarşamba günü itibariyle köy muhtarlıkları, Ziraat Odaları ve Belediye başkanlıkları ilan panolarında askıya çıkarılmıştır. 2022 üretim yılı Mazot ve Gübre Desteğine müracaat eden çiftçilerimizin askı icmallerini kontrol ederek varsa itirazlarını 20.01.2023 tarihi mesai bitimine kadar İl/İlçe Müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.  Askı sonrası yapılacak itirazlar değerlendirilmeyecek olup kesinleşen listeler ödenmek üzere Bakanlığımıza gönderilecektir. Çiftçilerimize önemle duyurulur”