Açıklamasında, satışların stoklarla sınırlı olduğunu duyuran Türkşeker, şeker almak isteyen müşterilerin Online Randevu Sistemi (PASAR) üzerinden randevu almaları gerektiği belirtti. Satışlar, 6 Haziran’dan itibaren Ağrı, Ankara, Burdur, Elazığ, Erciş, Ereğli, Eskişehir, Ilgın, Malatya, Susurluk ve Uşak Şeker fabrikalarında gerçekleşirken, 13 Haziran’dan itibaren ise, Kars, Kastamonu ve Yozgat Şeker Fabrikalarında satışa çıkacak.  Ödemeler ise kredi kartıyla da yapılabilecek TÜRKŞEKER’İN yaptığı duyuru şu şekilde:

İNDİRİMLİ PEŞİN ŞEKER SATIŞ DUYURUSU 

Tarım Bakanlığından gıdada hileli üretimle ilgili CİMER’e kaçamak cevap! Tarım Bakanlığından gıdada hileli üretimle ilgili CİMER’e kaçamak cevap!

Ağrı, Ankara, Burdur, Elazığ, Erciş, Ereğli, Eskişehir, Ilgın, Malatya, Susurluk ve Uşak Şeker Fabrikalarımızda 06.06.2024 tarihinden itibaren, Kars, Kastamonu ve Yozgat Şeker Fabrikalarımızda ise 13.06.2024 tarihinden itibaren şeker satış fiyatımız % 4,41 indirimli KDV hariç 28,20 TL/kg olarak yeniden belirlenmiştir.

Şeker satışlarımız stoklarla sınırlıdır. Şeker almak isteyen müşterilerimizin Online Randevu Sisteminden (PASAR) randevu alması gerekmektedir. Ayrıca 1.000 ton ve üzeri peşin şeker almak isteyen müşterilerimiz toplu fatura kestirebilecektir. Şekerin son çekim tarihi 31.08.2024 olup bu tarihe kadar ambar muhafaza ücreti alınmayacaktır. Şeker bedel ödemeleri kredi kartıyla tek çekim veya taksitli yapılabilecektir. Başvurular doğrudan ilgili fabrikalarımıza yapılacaktır.

Şekerindirim