Genel Müdür Çankırı'da değerlendirme toplantısı yaptı

Bitkisel Üretim ​Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş, geçtiğimiz hafta Çankırı İl Müdürlüğünde değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda Çankırı'daki tarımsal faaliyetlerle ilgili sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

Genel Müdür Çankırı'da değerlendirme toplantısı yaptı
banner200

Bitkisel Üretim ​Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş, geçtiğimiz hafta Çankırı İl Müdürlüğünde değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıya İl Müdürü, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve İl/İlçe Ziraat Odası başkanları katıldı. Şube Müdürlerinin yaptıkları bilgilendirmenin ardından Çankırı ilindeki tarımsal faaliyetler ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri Genel Müdür Fuat Fikret Aktaş'a iletilerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziraat Odası başkanları aracılığı ile çiftçi talep ve önerileri dile getirildi.

İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Çakır; gerçekleştirilen bu toplantının Çankırı ili ve ülke tarımına katkı sağlamasını temenni ederek, Genel Müdür Fuat Fikret Aktaş'a ve katılımcılara teşekkür etti. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Canca
Canca - 2 yıl Önce

Bu genel müdür fuat fikret ne anlattı metak ettim.. Bir veterinerin bitkisel üretim genel müdürü olduğu nerde görülmüş. Bu kişi hiç bir şey bilmiyor. Ayıptır yazıktır ülke tarımına bunu yapmayın. Yazık ya hu.. Bu kişiyi acilen bu görevden Alınız vakit geçmeden..

banner151

banner251