Tarım ve Orman Bakanlığında merkez birimde çalışan personeller, servislerin yetersiz olmasından tepkili! Servis araçlarının yetersiz olmasından dolayı ayakta ve sıkışık halde yolculuk yaptıklarını belirterek, salgın hastalıkların yaygın olduğu bugünlerde Bakanlık servis araçlarına bir çözüm bulunmasını istiyorlar.

Tarım Bakanlığında tasarruf çelişkisi! Fotokopi kağıdından tasarruf edilirken 55 makam aracına dokunulmadı! Tarım Bakanlığında tasarruf çelişkisi! Fotokopi kağıdından tasarruf edilirken 55 makam aracına dokunulmadı!

AYAKTA VE SIKIŞIK HALDE YOLCULUK YAPIYORUZ!

Tarım ve Orman Bakanlığı personeli, servis araçlarının yetersiz olduğunu ve bundan dolayı ayakta ve sıkışık halde yolculuk yapmak zorunda kaldıklarını belirterek, yetkililerden bu soruna bir çözüm bulunmasını istiyorlar.  

EGO OTOBÜSÜ DEĞİL TARIM SERVİSİ!

Bakanlık servis araçlarında nasıl yolculuk yaptıklarını göstermek için, Yenimahalle servisinden çekilen bir fotoğraf paylaşan Bakanlık çalışanları, “Akşam servisi 1 büyük, 1 küçük veriliyor. Fotoğrafta görülüyor; EGO otobosü değil Tarım servisi! Allah korusun. Salgın hastalık varsa herkes enfekte olur”