Endüstriyel motorlar, iş makineleri, tarım makine ve ekipmanları, enerji sistemleri, deniz araçları ve ekipmanları üretiminde 110 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen üreticilerinden Yanmar’ın tam iştiraki Yanmar Turkey, yeni traktör modellerini Türk çiftçisi ile buluşturuyor. 

Bölgenin nabzı bu fuarda atacak

Pamuk, incir, tütün, zeytin denilince akla ilk gelen üretim merkezi olan Nazilli tarım ve hayvancılık sektörü, önemli bir fuarda bir araya gelecek. Nazilli Tarım, Gıda, Hayvancılık Fuarı 16 Aralık’ta başlayıp 19 Aralık’a kadar sürecek. Bu buluşma son model tarımsal üretim araçlarının gövde gösterisine sahne olacak. Şehir ve bölge için bu önemli fuarda Yanmar Turkey, Solis ve Yanmar iş birliği ile İzmir Torbalı tesisinde montajı tamamlanan traktörlerini sergileyecek. 

ESK'nın 2023 yılı faaliyet raporu yayınlandı, 2022 yılının üstünü örtmek için kurumun geçmişi silindi! ESK'nın 2023 yılı faaliyet raporu yayınlandı, 2022 yılının üstünü örtmek için kurumun geçmişi silindi!

Ekonomik STAGEV motorlu traktörler

Çiftçiler fuar kapsamında Yanmar Turkey’in ülkemize sunduğu çift çeker, orijinal kabinli ve yeni yönetmeliklere uygun STAGE V (EURO 5) emisyon sınıfındaki motorlara sahip traktörleri yakından inceleme fırsatına sahip olacaklar. Sahip oldukları üstün sürüş teknolojisi ve yüksek çekiş gücü ile ihracatın yükselen yıldızı konumundaki Yanmar ve Solis marka traktörler, Türk çiftçisinin daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlayacak özelliklerle donatıldı. Nazilli Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda sergilenecek Solis ve Yanmar marka traktörler, Yanmar Turkey adına faaliyet gösteren yetkili bayii olan Denizli Motorlu Araçlar standında yakından incelenebilecek.