Kahramanmaraş Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan duyuruda şunlar kaydedildi: 

​A İŞ PLANI:

Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımları A İş Planı (Makine-Ekipman Desteği) kapsamında yapılan başvuruların İl Proje Değerlendirme Komisyonu ve Merkezi Değerlendirme Komisyonu değerlendirmeleri sonucunda belirlenerek Hibe desteği almaya hak kazananların Asil listesi Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü tarafından 12.05.2023 tarihli yazı ile bildirilmiştir.

Çiftçiye yüzde 75 hibe desteği! Başvurular yarın sona eriyor! Çiftçiye yüzde 75 hibe desteği! Başvurular yarın sona eriyor!

Asil listeler 30 Mayıs – 5 Haziran 2023 tarihleri arasında askıda kalacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Asil listede isimleri bulunan yatırımcıların aşağıdaki istenen belgeler ile birlikte İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

B İŞ PLANI:

Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımları B İş Planı kapsamında yapılan başvuruların İl Proje Değerlendirme Komisyonu ve Merkezi Değerlendirme Komisyonu değerlendirmeleri sonucunda belirlenerek Hibe desteği almaya hak kazananların Asil listesi Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü tarafından 12.05.2023 tarihli yazı ile bildirilmiştir.

Asil listesi 30 Mayıs 2023 – 5 Haziran 2023 tarihleri arasında askıda kalacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Asil listede isimleri bulunan yatırımcıların aşağıdaki istenen belgeler ile birlikte 5 Haziran 2023-5 Temmuz 2023 tarihleri arasında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.